07.05.2013. 23:31
Trešo uzvaru pēc kārtas pasaules čempionātā (PČ) hokejā otrdien izcīnīja Krievijas valstsvienība, kas Helsinku «Hartwall Arena» ar rezultātu 5:3 pieveica ASV izlasi.

Līdz 54. minūtei rezultāts vēl bija neizšķirts, taču atlikušajā laikā pagājušā gada spēcīgākā komanda guva divus vārtus, svinot savu trešo uzvaru aizvadītajās trijās spēlēs šajā turnīrā.

Reklāma

Ar gūtiem vārtiem Krievijas izcēlās Antons Belovs, Iļja Kovaļčuks, Aleksejs Tereščenko, Jevgēnijs Medvedevs un Aleksandrs Radulovs.

Tikmēr ASV izlasē divreiz precīzi meta Pols Ščasnijs, bet reizi Iļju Brizgalovu pārspēja Mets Hanviks.

Nākamo spēli ASV komanda aizvadīs trešdien, kad spēkiem mērosies ar mājiniekiem somiem, kamēr Krievijas izlase ceturtdien spēlēs pret Francijas hokejistiem.

Katras apakšgrupas četras labākās komandas kvalificēsies ceturtdaļfinālam, bet vājākā valstsvienība atstās elites divīziju. Tālākais turnīra reglaments ved uz Zviedriju, kur tiks noskaidrots galīgais vietu sadalījums.