15.05.2014. 13:44
Krievijas hokeja izlase trešdien pasaules čempionātā (PČ) Minskā (Baltkrievija) izcīnīja ceturto uzvaru aizvadītajās tikpat spēlēs, ar 7:2 pārliecinoši pieveicot Kazahstānas valstsvienību. Krievijas komandas spēlētājs Sergejs Plotņikovs izteicies, ka galvenais treneris Oļegs Znaroks pēc pirmās trešdaļas ģērbtuvē teicis nopietnu runu.

Pēc pirmās trešdaļas viena no galvenajām favorītēm Krievija atradās vadībā ar 1:0. Ar šādu rezultātu un spēlētāju attieksmi laukumā nav bijis apmierināts Znaroks, kurš hokejistiem to licis skaidri noprast.

«Pēc pirmā perioda galvenais treneris ģērbtuvē mums teica nopietnu runu,» Plotņikovs izteicies aģentūrai «R-Sport». «Viņa teiktais jāatstāj ģērbtuvē. Galvenais, ka tas palīdzēja.»

Otrajā trešdaļā Krievijas izlase dominēja laukumā, gūstot trīs vārtus, un pēc nospēlētām 40 minūtēm rezultāta tablo vēstīja 4:0.

«Mums ir ļoti laba komanda - cīnāmies viens par otru, tādēļ arī ir rezultāts. Motivācija mums ir vienmēr, tā ir uzvarēt. Lai arī kas mums nāk pretī, ir jāizcīna uzvara, lai atjaunotu uzvarētāja garu,» viņš skaidro.

LASI TVNET: Znaroks turpina perfekti, sakauta arī Kazahstāna

B grupas ceturtajā spēlē Krievijas izlase Kazahstānu uzvarēja ar 7:2, četros mačos izcīnot maksimāli iespējamos 12 punktus.

Nākamo spēli Krievijas valstsvienība aizvadīs sestdien, kad tiksies ar Teda Nolana vadīto Latvijas izlasi.