02.01.2016. 14:44

, LSM.LV - Sports

(papildināts ar Somijas uzvaru pār Kanādu) Iepriekš grupu kārtu krievi pabeidza bez zaudējumiem, taču ceturtdaļfinālā divreiz atspēlēja vienu vārtu deficītu, tostarp arī pamatlaika pēdējā minūtē, kad ar sešiem laukuma spēlētājiem panāca neizšķirtu 3:3. Uzvaru Krievijai pagarinājuma piektās minūtes beigās nodrošināja Vladislava Kameņeva vārtu guvums.

Pusfinālā krievi tiksies ar ASV un Čehijas spēles uzvarētājiem.

Bez zaudējumiem spēlējošie zviedri vietu pusfinālā nodrošināja ar uzvaru 6:0 pār Slovākijas vienaudžiem un spēlēs pret Somijas hokejistiem. Somi mačā pret Kanādu pēc neveiksmīga 0:2 sākuma otrās trešdaļas beigās pārņēma vadību (4:3), bet uzvaras vārtus guva sešas minūtes pirms cīņas beigām, kad lielā skaitliskā vairākuma izspēlē precīzs bija Patriks Laine.

Savukārt divu priekšsacīkšu grupu pastarītes Baltkrievijas un Šveices izlases cīņā līdz divām uzvarām noteiks komandu, kas pēdējā saglabās vietu elites grupā. Pirmajā spēlē uzvaru 5:1 sestdien guva šveicieši.

Pasaules čempioni izslēgšanas turnīra noslēgumā kļūs zināmi otrdien.

Jau vēstīts, ka Latvijas U-20 izlase decembrī Vīnē uzvarēja pasaules čempionātā I divīzijas A grupā, kur guva uzvaras visās spēlēs, un ar trešo mēģinājumu atgriezās 10 valstu elitē. Nākamais U-20 pasaules čempionāts elites grupā sāksies 2016.gada 26.decembrī Kanādas pilsētās Monreālā un Toronto.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga