18.02.2014. 16:43

Pirmajā trešdaļā krieviem neizdevās uzlauzt norvēģu aizsardzību, bet otrā perioda 5. minūtē pēc Aleksandra Radulova metiena ripa rikošetā no Norvēģijas izlases aizsarga Jonasa Holosa slidas ieslīdēja vārtos, savukārt nepilnas trīs minūtes līdz trešdaļas beigām Iļja Kovaļčuks iebakstīja ripu vārtos, panākot mājiniekiem divu vārtu pārsvaru.

Pēdējās 20 minūtēs norvēģiem neizdevās lauzt cīņas gaitu, bet 67 sekundes līdz finālsirēnai Radulovs ieraidīja ripu tukšos vārtos. Turklāt 39 sekundes līdz spēles beigām Aleksejs Tereščenko uzstādīja mača galarezultātu.

Ceturtdaļfinālā trešdien, plkst. 14.30 Krievijas izlase mērosies spēkiem ar Somijas hokejistiem

Atgādinām, ka pirmajā play-off pārī šorīt Slovēnija ar 4:0 uzvarēja Austriju, nodrošinot vietu ceturtdaļfinālā, kur pretī stāsies Zviedrijas valstsvienība.

Šovakar tiks aizvadīti vēl divi play-off mači, kuros noskaidrosies atlikušie divi ceturtdaļfināla dalībnieki. Plkst. 19.00 laukumā dosies Latvijas un Šveices, kā arī Čehijas un Slovākijas izlases.

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230