12.05.2014. 23:02

Krievijas izlase «Minsk Arena» B apakšgrupas spēlē ar 6:1 pārspēja ASV valstsvienību, izcīnot trešo uzvaru trīs mačos.

Krievi spēles rezultātu atklāja 6. minūtē, kad no vārtu priekšas ripu vārtos iebakstīja Nikolajs Kuļomins, bet minūti un 13 sekundes līdz pirmās trešdaļas beigām Aleksandrs Ovečkins realizēja soda metienu. Jau otrā perioda 20. sekundē Viktors Tihonovs, bet vēl pēc 37 sekundēm Džastins Abdelkaders pirmoreiz raidīja ripu Andreja Vasiļevska sargātajos vārtos.

Otrās trešdaļas vidū Jevgeņijs Kuzņecovs atjaunoja trīs vārtus pārsvaru Krievijas izlasei, bet pēc nepilnām trim minūtēm Sergejs Plotņikovs piekto reizi pārspēja veterānu Timu Tomasu, kura vietā amerikāņu vārtos stājās Deivids Ledžo. Turklāt perioda pēdējā minūtē krievi izskrēja trijatā pret ASV izlases vārtsargu un Tihonovs guva sestos vārtus krievu labā.

Tikmēr «Čižovka Arena» A apakšgrupas mačā Kanādas valstsvienība ar 4:3 uzvarēja Čehijas izlasi.

Pirmie vārtus guva Čehijas hokejisti, kad 6. minūtē izcēlās Romāns Červenka, tomēr jau pēc četrām minūtēm Džoels Vords panāca izlīdzinājumu, bet otrās trešdaļas 4. minūtē Kails Turiss izvirzīja vadībā kanādiešus. Perioda otrajā pusē Kanādas komanda guva vēl divus vārtus, kad ar 17 sekunžu intervālu izcēlās Nātans Makkinons un Morgans Railijs.

Trešā perioda 13. minūtē Jirži Novotnijs vairākumā samazināja rezultāta starpību, bet jau pēc 49 sekundēm Tomāšs Hertls izmantoja vēl vienu skaitlisko pārsvaru, tomēr izglābties no zaudējuma čehiem neizdevās.

Atgādinām, ka dienas spēlēs B apakšgrupā Baltkrievija ar 4:3 uzvarēja Šveici, bet A apakšgrupā Francija ar 5:3 pārspēja Slovākiju.

Bebra, Bebrenes pagasta slēpošanas, skriešanas klubs Bebrene, "Tehnikums", Bebrenes p., Ilūkstes n., LV-5439