09.05.2015. 13:16
Krievijas un Baltkrievijas hokeja izlases pasaules čempionātā Čehijā atrodas Padomju Savienības uzvaras pār nacistisko Vāciju 70.gadskārtas iespaidā, liecina publikācijas krievu sporta laikraksta «Sovetskij sport».

  • Treneris: Vītoliņam jāatbild par saviem vārdiem vakar
  • Treneris: Znarokam nevajag meklēt vainu tiesnešos 2015. g. 5. maijs

Krievijas izlases ģenerālmenedžeris Andrejs Safronovs intervijā «Sovetskij Sport» uzsvēra, ka 9. maija svētki ir lielākie svētki viņa ģimenē. «Augstāk nekā dzimšanas dienas, Jaunais gads...,» viņš sacīja.

Krievijas Hokeja federācija un Krievijas hokeja izlase apsveikusi Krievijas iedzīvotājus. «Lai nekad kara šausmas neskartu jūs un jūsu pēcnācējus,» pausts apsveikumā.

Savukārt Krievijas izlases kapteinis Iļja Kovaļčuks personīgi apsveicis kara veterānus.

Sestdien Krievijas izlase Ostravā tiekas ar Baltkrieviju, kuras fiziskās sagatavotības treneris ir Vladimirs Burē, kurš atklājis, ka viņa tēvs pagājušā gadsimta 30. gados ticis represēts, taču pēc tam rāvās uz fronti, kur politieslodzītos nelaida. «Esmu ļoti lepns, ka mūsu valsts uzvarēja šajā asiņainajā karā,» sacījis Burē. «Liels paldies par mierīgajām debesīm virs mūsu galvām.»

Krievijas Hokeja federācijas prezidents Vladislavs Tretjaks atceras, ka pēc PSRS uzvaras 1975. gada pasaules čempionātā Vācijā, izlase nofotografējusies ar armijas kaujas karogu. «Atceros 1975. gadu, kad spēlējām pasaules čempionātā Vācijā – Minhenē, fašisma centrā,» sacīja Tretjaks. Iepriekš tiekoties ar veterāniem, tie bija solījuši atļaut komandai nofotografēties pie karoga, ja pasaules čempionātā tiks iegūtas zelta medaļas.R & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties