30.10.2017. 21:15

Krievijas Hokeja federācijas (FHR) valdes loceklis Genādijs Timčenko, kurš ir arī Sanktpēterburgas SKA kluba prezidents, krievu medijos uzsvēra Vadima Šipačova pēdējā laika problēmas Ziemeļamerikā, paziņojot, ka Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Krievijas izlase februārī gaidāmajā Phjončhanas olimpisko spēļu turnīrā ar uzbrucēju nerēķinās:

"Šipačovs savu izvēli ir izdarījis. Vairākas reizes ar viņu runāju un skaidroju, ka viņam nav jēgas braukt uz Ziemeļameriku, ka labāk ir uzspēlēt olimpiādē. Pašreizējā situācija ir tikai viņa problēma un viņa galvassāpes. Mēs nevaram ar viņu rēķināties kā ar izlases spēlētāju gaidāmajā olimpiādē", krievu medijos citēts Timčenko.

„Golden Knights” vadība pirms dažām dienām nosūtīja 30 gadus veco Šipačovu uz fārmklubu Amerikas Hokeja līgā un esot devusi hokejista pārstāvjiem zaļo gaismu meklēt jaunu komandu, taču farmkluba pēdējā spēlē uzbrucējs nepiedalījās, atgriežoties pie ģimenes.

Šipačovs NHL šosezon paguva piedalīties vien trīs spēlēs. Bijušais Čerepovecas "Severstal" un Sanktpēterburgas SKA uzbrucējs atzīmējās ar vienu vārtu guvumu, divām soda minūtēm un pozitīvu lietderību +3.

Iepriekšējā sezona Šipačovam statistiski bija labākā karjerā. Regulārajā sezonā viņš ar 76 (26+50) punktiem 50 spēlēs bija trešais rezultatīvākais līgā, taču aizvadīja par desmit spēlēm mazāk nekā Sergejs Mozjakins (48+37) un Iļja Kovaļčuks (32+46). Gagarina kausā Šipačovam 19 (4+15) punkti 17 spēlēs, kas bija septītais labākais rādītājs līgā.

Vairāki krievu hokeja speciālisti šīs valsts presē atzinuši, ka Šipačovam, ņemot vērā izveidojušos situāciju, labākais variants būtu atgriezties dzimtenē, taču jāņem vērā, ka hokejistam ir spēkā esošs līgums ar Vegasas klubu.

Phjončanas olimpisko spēļu turnīrā Krievijas izlase ielozēta B grupā kopā ar ASV, Slovākijas un Slovēnijas izlasēm.

izmantotie resursi:https://www.championat.com/LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties