19.12.2013. 19:56
Sočos un Prāgā šodien startē hokeja Eirotūres trešais posms "Channel One Cup". Pirmajā mačā Krievijas izlase ar 3:2 uzveica Zviedrijas hokejistus.

Maksims Čudinovs guva divus vārtus, bet Nikolajs Prohorkins divas minūtes līdz spēles beigām iemeta uzvaras ripu, bet Krievijas valstsvienība ar 3:2 "Channel One Cup" Eirotūres posma pirmajā spēlē pārspēja Zviedrijas izlasi.

Jāpiebilst, ka šis bija pirmais Krievijas pieaugušo valstsvienības mačs Sočos, kur jau pēc dažiem mēnešiem startēs ziemas olimpiskās spēles. Šī gada aprīlī Melnās jūras kūrortpilsētā notika pasaules čempionāts junioru izlasēm.

Šī vakara otrajā spēlē Čehijas hokejisti Prāgā spēkosies ar pirmo divu posmu uzvarētājiem somiem. Somijas hokejisti uzvarēja gan Eirotūres pirmajā posmā "Czech Hockey Games", gan "Karjala Tournament" savu skatītāju priekšā.

Čehijas turnīrā Somijas valstsvienība uzvarēja visās trīs spēlēs, bet "Karjala Tournament" ietvaros piedzīvoja vienīgo zaudējumu, ar 2:3 pagarinājumā piekāpjoties zviedriem.

Zviedrija – Krievija 2:3 (1:1, 0:0, 1:2)Vārti: 13:27 Vandels (Kronvals, Klingbergs, vair.) 1:0, 17:24 Čudinovs (Popovs) 1:1, 43:49 Čudinovs (Šipačovs, Kovaļčuks) 1:2, 52:56 Burstrēms (Vandels, Karlsons) 2:2, 57:49 Prohorkins (Kokarevs, Averins) 2:3.Metieni: 20:23Soda minūtes: 8:10.Vārtsargi: Linuss Ulmarks – Aleksandrs Jerjomenko

Izmantotie resursi:Eurohockey.com - all about European ice hockeyФХР

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222