18.11.2017. 12:32

Honkongā notiekošajā Nāciju kausā regbijā piedalījās četras valstsvienības, kuras izspēlēja viena apļa turnīru, pēc kura arī tika noskaidrota uzvarētāja. Šogad Nāciju kauss norisinājās jau piekto reizi un tajā piedalījās Honkonga, Krievija, Kenija un Čīle.

Jau ziņojām, ka pirmajā kārtā Krievija pieveica Honkongu (16:13), bet Čīle ar 23:3 uzveica Keniju. Otrajā kārtā Kenija piedzīvoja vēl vienu zaudējumu, ar 10:31 piekāpjoties Krievijai, bet Honkongai šoreiz pietika ar 13 gūtajiem punktiem, lai svinētu panākumu – 13:6 pret Čīli.

Nonākot līdz pēdējai maču kārtai, kurā Krievijai bija jāspēlē ar Čīli, bet Honkongai jātiekas ar Keniju, kļuva skaidrs, ka tikai pārsteidzoša krievu neveiksme var viņiem liegt uzvaru visā turnīrā.

Neveiksme gan šoreiz nebija paredzēta, jo pirmajā puslaikā krievi dominēja laukumā, gūstot piecus piezemējumus un faktiski jau pārtraukumā ejot bija skaidrs, ka čīliešiem ir maz izredžu uz pozitīvu mača iznākumu. Neskatoties uz to, otrā puslaikai pirmās 20 minūtes dienvidamrikāņi aizvadīja krievu laukuma pusē, taču pie punktiem netika, savukārt "Lāči" vispirms izlīdzināja spēles gaitu, bet tad atkal pārņēma šī mača kontroli.

Krievijas izlase, kas šonedēļ ierindojās 18. vietā pasaules rangā, Honkongas turnīru noslēdza bez zaudējumiem un trešo reizi pēc kārtas uzvarēja šajā turnīrā. Zīmīgi, ka Krievijas izlasei šis ir jau otrais Nāciju kausa turnīrs šosezon. Vasarā notikušajā "World Rugby" Nāciju kausā viņi sešu komandu konkurencē palika otrajā vietā, piekāpjoties Urugvajai.Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties