05.01.2017. 13:52
Krievijas Hokeja federācija (FHR) vērsusies pie Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) ar pretenziju par pēcspēles metienu izpildīšanu pasaules čempionāta pusfināla mačā starp Krieviju - ASV.

Pusfināla cīņas pamatlaiks un pagarinājums starp ASV un Krieviju noslēdzās ar neizšķirtu - 3:3. Līdz ar to tiesneši nozīmēja pēcspēles metienu sēriju.

Abas komandas izpildīja pa pieciem bullīšiem. Sākumā abas komandas apmainījās ar pāris vārtu guvumiem, taču arī tad rezultāts bija neizšķirts. Izšķirošajos metienos meistarīgāki bija ASV hokejisti, kas svinēja uzvaru un iekļuva finālā.

Tomēr FHR ceturtdien vērsās pie IIHF ar pretenziju, jo, pēc Krievijas domām, pēcspēles metienu sērijā katrai komandai bija jāizdara tikai trīs metieni. Krievijai nav skaidrs, kāpēc iepriekš bija jāizdara trīs metieni, bet tagad tiesneši nozīmēja piecus metienus. Tas neesot arī aprakstīts IIHF mājaslapā.

Ceturtdien atklājās, ka šogad IIHF noteikumi esot pamainījušies un tagad vienībām jāizdara pa pieciem metieniem pēcspēles sērijā.

Finālā ASV spēkosies ar Kanādu, bet Zviedrija par bronzu cīnīsies ar Krievijas hokejistiem.

Saistītie raksti2010, SIA 2010, SIA Cēsu 31 k.1, Rīga, LV-1012
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties