11.07.2014. 11:24
Pirms pāris dienām Krievijas valdības pārstāvji paziņoja par plāniem atvērt jaunas spēļu zonas. Par tām kļūs Soči un Krima. Kā ziņo preses pārstāvji, tad likumprojekts ir ticis apstiprināts Krievijas parlamentā.

Uz doto brīdi Krievijā ir vien četras vietas, kurās ir bijis atļauts nodarboties ar azartspēļu biznesu. Tagad to skaits ir palielinājies līdz sešām vietām. 2009. gadā tika pieņemts likums par azartspēļu vietām, kurās atļauts nodarboties ar azartspēļu biznesu – Altajas novads, Piejūras novadā, Kaļiņigrada un Krasnodara. Būtiski gan pieminēt, ka līdz šim nevienā no šiem reģioniem azartspēļu bizness nav attīstījies, kam par iemeslu tiek minēts - investoru nevēlēšanās ieguldīt naudu, ņemot vērā Krievijas nepastāvību lēmumu pieņemšanā un solījumu turēšanā.

Kā paredz valdības pārstāvji, tad jaunais likums par azartspēļu statusa piešķiršanu šim divām jaunām teritorijām palīdzēs kaut nedaudz kompensēt lielos uzturēšanas izdevumus un gūt papildus ienākumus no azartspēļu industrijas un tas, savukārt, veicinās tūrisma attīstību šajos reģionos. Kā piemēram, Soču vadība jau daudzkārt ir sūdzējusies, ka pēc Olimpiskajām spēlēm, viņu izmaksas infrastruktūras uzturēšanai ir pieaugušas un ir finansiāli grūti tās uzturēt.

Vai Soči un Krima būs izņēmumi rādīs laiks, tomēr, kā raksta daudzi eksperti, tad iespējamība, ka tas attīstīsies ir maza, ja vien Krievija nedos garantijas investoriem un uzņēmējiem, kas vēlētos attīstīt savu biznesu šajos reģionos.MonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties