17.09.2014. 14:51

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Mutko nešaubās, ka Krievija saglabās tiesības 2015.gadā uzņemt pasaules čempionātu ūdens sporta veidos, kā arī 2018.gadā rīkos Pasaules kausa futbolā finālturnīru. Arī citas augstākā līmeņa sacensības Krievijai neviens negrasoties atņemt.

Pasaules čempionāts ūdens sporta veidos paredzēts nākamgad Kazaņā. Mutko pastāstīja, ka Starptautiskās Ūdens sporta veidu federācijas (FINA) ģenerālsekretārs Kornels Markulesku nule kā viesojās Kazaņā, kur iepazinās ar pilsētas gatavību uzņemt pasaules čempionātu. Savukārt FINA prezidents Hulio Maljone pieņēmis piedāvājumu piedalīties forumā "Krievija - sporta lielvalsts".

Mutko nav bažu arī par futbola Pasaules kausa izcīņas norisi Krievijā un pasaules ziemas universiādes sarīkošanu Krasnojarskā 2019.gadā. Pirms divām nedēļām Starptautiskās futbola federācijas (FIFA) prezidentam Zepam Blateram vizītē Krievijā nebija nekādu jautājumu par Pasaules kausa sarīkošanu, piebilda Mutko. 

Čehijas ziņu aģentūra ČTK iepriekš septembrī vēstīja, ka Eiropas Savienības (ES) valstis varētu izskatīt jautājumu par Krievijas dalības apturēšanu starptautiskās sporta organizācijās. ES jau vairākās nozarēs ir ieviesusi sankcijas pret Krieviju par tās agresīvo rīcību Ukrainas konfliktā.Gaita, jāšanas sporta klubs Beibeži, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties