20.07.2016. 21:56
Krievijas prezidenta Vladimira Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs sarunā vietējiem medijiem noraidīja jebkādu iespēju boikotēt Riodežaneiro olimpiskās spēles.

"Nē, tādas tēmas mūsu dienas kārtībā nav," izteicās Dimitrijs Peskovs. "Vēl vairāk – atkal gribu jums norādīt uz prezidenta paziņojumu, kurā viņš sacīja, ka tamlīdzīgi boikoti, kuri diemžēl vēsturē jau ir notikuši, ir absolūti nepareizi."

Tikmēr Krievijas Olimpiskā komiteja šodien apstiprināja sportistu un delegācijas sastāvu Riodežaneiro vasaras olimpiskajām spēlēm. Kopējo delegāciju veido vairāk nekā 700 cilvēku, bet sportistu sarakstā atrodamas 387 personas – tostarp arī 68 vieglatlēti, kuriem pašlaik ir liegta dalība olimpiskajās spēlēs, taču rītdien vajadzētu tikt paziņotam Sporta arbitrāžas tiesas lēmumam.

"Jau iepriekš bijām ieplānojuši šo sēdi," sacīja Krievijas Olimpiskās komitejas goda prezidents Leonīds Tjagačevs, komentējot saraksta nosaukšanu pirms arbitrāžas tiesas lēmuma uzzināšanas. "Pases un saraksti ir jāiesniedz jau laicīgi. Un mēs esam pārliecināti, ka mūsu sportisti [vieglatlēti] ir tīri. Mūsu sportistiem nav jānervozē. Tas, ko mums sarīkoja atsevišķas starptautisko federāciju amatpersonas, ir pagaidu lēmums. Spiediens drīz beigsies, un mums ir jādomā par nākotni."

Izmantotie resursi:Тема бойкота Олимпиады в Рио-де-Жанейро не...Россия готовится к Олимпиаде в Рио-де-Жанейро:...Balance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties