18.05.2014. 22:58

Krievijas izlase B apakšgrupas spēlē «Minsk Arena» ar 3:0 pieveica Vācijas valstsvienību

Atšķirībā no iepriekšējām spēlēm šoreiz Krievijas hokejistiem ilgstoši neizdevās gūt vārtus un Vadims Šipačovs vairākumā krievus vadībā izvirzīja vien trešā perioda 4. minūtē, bet 11. minūtē Sergejs Širokovs dubultoja pārsvaru. Punktu mačam pielika Viktors Tihonovs, kurš ieraidīja ripu tukšos vārtos.

Jāpiebilst, ka pēdējā trešdaļā pēc vāciešu spēka paņēmiena savainojumu guva Aleksandrs Ovečkins, kurš bija spiests pamest laukumu.

Tikmēr «Čižovka Arena» A apakšgrupas spēlē Čehijas izlases hokejisti ar 1:0 uzvarēja Norvēģijas valstsvienību.

Čehiem izdevās gūt vārtus jau mača 39. sekundē, kad izcēlās Vladimirs Sobotka, bet otrās trešdaļas vidū soda metienu neprata realizēt norvēģis Kens-Andre Olimbs.

Atgādinām, ka svētdienas pirmajās spēlēs ASV ar 3:1 pārspēja Somiju, bet Kanāda ar 3:2 papildlaikā uzvarēja Zviedriju.