11.02.2015. 17:35
Latvijas šorttrekiste Evita Krievāne šodien izcīnīja 15. vietu pasaules ziemas Universiādes 1500 metru distancē. Granadā (Spānija) notiekošajās sacensībās latviete sasniedza sacensību pusfinālu, kurā gan palika pēdējā vietā.

Pamatsacensību slidojumā Evita Krievāne bija viena no trim sportistēm savā slidojumā, kura iekļuva pusfinālā. Cīņā par finālu latvietei gan nepaveicās – Krievāne neiekļuva ne A, ne B finālā.

Krievāne startēja pirmajā no trim pusfināliem un palika pēdējā (piektajā) vietā, veicot 1500 metru distanci divās minūtēs un 44,653 sekundēs. No ceturtās vietas latviete atpalika nepilnas piecas sekundes. Noslēgumā Krievānei 15. vieta 27 dalībnieču konkurencē.

Šodien 1500 metru distances sacensības aizvadīja arī vīri. Normans Beikmanis savā slidojumā palika pēdējais ar laiku 2:38.844. 36 sportistu konkurencē Beikmanim 31. vieta.

Rīt un parīt Beikmanim un Krievānei paredzēti starti arī citās šorttreka disciplīnās. 12. februārī tiks aizvadītas sacensības 500 metros, bet dienu vēlāk Latvijas sportisti stāsies uz starta 1000 metru slidojumos. Ar šorttrekistu startu noslēgsies Latvijas delegācijas dalība ziemas Universiādē.