12.02.2015. 17:48
Latvijas šorttrekiste Evita Krievāne šodien izcīnīja 11. vietu Granadā (Spānija) notiekošajā pasaules ziemas Universiādē. Latviete sasniedza ceturtdaļfinālu 1000 metru distancē.

Pamatsacensībās Evita Krievāne savā slidojumā bija starp divām labākajām sportistēm un iekļuva ceturtdaļfinālā. Cīņā par pusfinālu latviete piekāpās kanādietei Džoannai Žervē un amerikānietei Katrīnai Relstonei, paliekot trešajā vietā slidojumā (46,920 sekundes). Kopumā 27 dalībnieču konkurencē Krievāne ieņēma 11. vietu 500 metru distancē.

Tikmēr Normans Beikmanis vīru konkurencē palika 24. vietā 36 sportistu konkurencē. Priekšsacīkstēs Beikmanis tika pie iespējas startēt pamatsacensību slidojumā, kur gan palika pēdējais piecu dalībnieku konkurencē (45,012).

Rīt abi Latvijas šorttrekisti startēs 1000 metru distancē. Ar Krievānes un Beikmaņa startu noslēgsies Latvijas delegācijas dalība ziemas Universiādē.