01.12.2013. 12:50
Starptautiskās Basketbola federācijas Eiropas nodaļa (FIBA Europe) svētdien, 1. decembrī, Vācijas pilsētā Fraizingā rīkoja 2014. gada Eiropas jaunatnes čempionātu izlozi. Latvijas jaunie basketbolisti un basketbolistes no 3. jūlija līdz 30. augustam spēlēs Grieķijā, Turcijā, Itālijā, Ungārijā, Rumānijā un Latvijā.

Aināra Čukstes trenētās meitenes ceļos uz Ungārijas otro lielāko pilsētu Debrecenu, kur 31. jūlijā – 10. augustā pulcēsies sešpadsmit labākās Eiropas komandas. Latvija ielozēta D grupā, kur spēlēs pret Franciju, Beļģiju un Slovākiju. Kaimiņos, C grupā, sacentīsies Itālija, Čehija, Zviedrija un Dānija.

# A grupa B grupa C grupa D grupa
1 Krievija Spānija Itālija Francija
2 Grieķija Ungārija Čehija Beļģija
3 Turcija Horvātija Zviedrija Slovākija
4 Portugāle Serbija Dānija Latvija

Latvijas komanda spēlēs B divīzijas turnīrā, kas 17. – 27. jūlijā notiks Rumānijas pilsētās Timišoarā un Oradea. Jāņem vērā, ka 2015. gadā Ungārija un Rumānija kopīgi rīkos Eiropas čempionātu sievietēm, tāpēc organizatoriem vajadzētu pielikt papildus pūles sekmīgai turnīra norisei. Latvija A grupā sacentīsies pret Vāciju, Igauniju un Īriju. B grupā cīņā dosies Bulgārija, Somija, Luksemburga un Šveice.

# A grupa B grupa C grupa D grupa
1 Vācija Bulgārija Anglija Ungārija
2 Latvija Somija Izraēla Ukraina
3 Igaunija Luksemburga Dānija Rumānija
4 Īrija Bosnija Šveice Melnkalne
5 - - Islande -

Aivara Vīnberga trenētās meitenes 3.-13. jūlijā sacentīsies Itālijas pilsētā Udīnē, kura izvietojusies līdzenumā starp Venēciju un Dolomītu kalniem. Komandas tika izsētas, ņemot vērā 2012. gada Eiropas U18 čempionāta rezultātus. Latvijas basketbolistes B grupā spēlēs pret Franciju, Spāniju un Grieķiju.

# A grupa B grupa C grupa D grupa
1 Krievija Francija Serbija Nīderlande
2 Turcija Spānija Slovākija Itālija
3 Čehija Grieķija Zviedrija Polija
4 Beļģija Latvija Ukraina Baltkrievija

Jāņa Gailīša trenētā komanda B grupā spēlēs pret Horvātiju, Grieķiju un Bosniju-Hercegovinu. A grupā sacentīsies Serbija, Turcija, Lietuva un Somija. Finālturnīram 20.-30. augustā jānotiek Latvijā, taču pagaidām nav zināms, vai tā būs un kura pilsēta uzņems sacensību dalībniekus.

# A grupa B grupa C grupa D grupa
1 Serbija Horvātija Francija Spānija
2 Turcija Grieķija Vācija Itālija
3 Lietuva Latvija Polija Krievija
4 Somija Bosnija Dānija Ukraina

Informācija tiek papildināta...Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties