05.02.2017. 19:14

Ņujorkas vienība “Fordham” (16-9, 7-4 A10) sestdien, 4. februārī, pārtrauca četru zaudējumu sēriju, savā laukumā pieveicot “St. Bonaventure” (9-14, 4-7 A10) ar rezultātu 57:45 (17:8, 7:14, 17:8, 16:15).

Kate Krēsliņa deva izšķirošu ieguldījumu uzvarā, iemetot 4 no 5 tālmetieniem. Universālā aizsardze 33 minūtēs guva 14 punktus (2p 0/5, 3p 4/5, 1p 2/2), izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, izdarīja trīs piespēles, pārķēra divas bumbas un saņēma vienu personisko piezīmi.

Četri tālmetieni ir Krēsliņas rekords NCAA spēlēs. Pirmo no tiem spēlētāja realizēja pirmā puslaika izskaņā, palīdzot “Rams” iziet no deviņu minūšu perioda, kura laikā komanda guva tikai četrus punktus. Otrajā puslaikā Krēsliņa pievienoja vēl trīs tālmetienus un divus soda metienus, gūstot 11 no 33 komandas punktiem.

Asnate Fomina septiņās minūtēs guva divus punktus (2p 1/1), izcīnīja vienu atlēkušo bumbu aizsardzībā un divas reizes kļūdījās. Aizsardzes metiens ceturtajā ceturtdaļā pabeidza “Rams” galveno izrāvienu.

“Quinnipiac” (18-6, MAAC 11-3) pārtrauca divu zaudējumu virkni, mājās apspēlējot “Monmouth” (10-12, MAAC 5-8) ar 74:54 (17:9, 22:13, 18:15, 17:17). Cīņas gaitā mājinieču pārsvars sasniedza 30 punktus – 70:40.

Paula Strautmane kļuva par vērtīgāko spēlētāju “Bobcats” rindās. Uzbrucēja 25 minūtēs guva 12 punktus (2p 3/13, 3p 2/3), izcīnīja 10 atlēkušās bumbas, izdarīja četras piespēles, divas reizes kļūdījās, pārķēra vienu bumbu un saņēma četras personiskās piezīmes.

Strautmane nopelnīja piekto “double-double” karjerā, kā arī sasniedza personīgo rekordu, bloķējot sešus pretinieču metienus.

“University of South Florida” (18-3, AAC 7-1) trešdien, 1. februārī, savā laukumā uzvarēja “Cincinnati” (14-8, AAC 5-4) ar 72:52 (19:13, 18:13, 18:13, 17:13). Nākamā spēle paredzēta šonakt izbraukumā Memfisā.

Kitija Laksa 38 minūtēs guva 11 punktus (2p 2/8, 3p 2/10, 1p 1/2), izcīnīja piecas bumbas zem groziem, izdarīja divas piespēles, trīs reizes kļūdījās un saņēma vienu personisko piezīmi.

“Bulls” cīnījās septiņu spēlētāju sastāvā. Saspēles vadītāja Laja Floresa 40 minūtēs guva piecus punktus un izdarīja 10 piespēles, bet dāņu garā spēlētāja Marija Jespersena 39 minūtēs sameta 26 punktus un izcīnīja 12 atlēkušās bumbas.