09.12.2017. 20:21

Krasts un Sevics-Mikelševics jauniešu grupā abos braucienos bija piektie, bet summā ieņēma ceturto vietu. Latvieši divu braucienu summā uzvarētājiem Mihailam Karnauhovam un Jurijam Čirvam no Krievijas zaudēja 0,416 sekundes, bet no goda pjedestāla atpalika 0,047 sekundes.

Sacensībās startēja 13 divnieku ekipāžas.

Savukārt vieninieku sacensībās A grupā Krasts izcīnīja sesto vietu, Sevics-Mikelševics bija 14.pozīcijā, Gints Bērziņš ieņēma 29.vietu, bet Kaspars Rinks ierindojās 36.pozīcijā starp 38 sportistiem.

Bērziņš pēc smagas kļūdas pirmajā braucienā otrajā uzrādīja septīto rezultātu. Savukārt Rinks pēc pirmā brauciena bija 22., taču otrajā braucienā krita.

Sacensībās jaunietēm A grupā Frančeska Bona ieņēma 20.vietu, Justīne Maskalāne bija 32.pozīcijā, Laima Ligita Ose bija piecas vietas zemāk, kamēr Zane Kaluma palika priekšpēdējā 40 sportistu vidū.

Tikmēr divnieku sacensībās junioriem Mārtiņš Bots un Roberts Plūme izcīnīja astoto vietu 14 ekipāžu konkurencē.

Bots un Plūme šosezon piedalījās pirmajos trijos Nāciju kausa posmos Pasaules kausā pieaugušajiem, kur gan startēja ārpus konkurences, nepretendējot uz vietu pamatsacensībās.

Svētdien sacensības aizvadīs vīrieši un sievietes junioru grupā. Turpat Oberhofā ceturtdien un piektdien norisinājās Pasaules kausa junioriem un jauniešiem pirmais posms, labāko rezultātu sasniedzot Bērziņam, kurš izcīnīja ceturto vietu.