23.01.2016. 20:33
Šodien Baltijas Handbola līgā, pateicoties Aleksandra Krastiņa gūtajiem vārtiem sešas sekundes līdz spēles beigām, ceturto uzvaru izcīnīja Dobeles "Tenax", kas ar 29:28 pieveica Baltkrievijas "Meshkov Brest-2".

Šī bija komandu otrā spēkošanās šosezon. Pirmajā mačā, kas notika sezonas sākumā dobelnieki arī izcīnīja uzvaru ar minimālu pārsvaru (33:32), lai gan pēc puslaika atradās iedzinēju lomā ar četru vārtu deficītu.

Šovakar pēc līdzīga spēles sākuma ar nelielu dobelnieku pārsvaru (4:3 "Tenax" 11.minūtē) puslaika vidusdaļā iniciatīva un vadība pārgāja baltkrievu pusē (4:6, 7:9, 10:13). Puslaika priekšpēdējā minūtē "Tenax" pietuvojās līdz minimumam, tomēr pēc pirmajām 30 minūtēm Latvijas čempioniem divu vārtu deficīts – 12:14.

Otrā puslaika sākumā dobelnieki rezultātu līdzsvaroja, bet 42.minūtē pēc Kaspara Straumes metiena pēc ilgāka laika atkal atguva vadību (22:21). Trīs zaudētie vārti pēc kārtas "Tenax" piespieda atdot līderpozīcijas, kas gan pēdējo desmit minūšu laikā ar izrāvienu 4:1 tika atgūtas – 28:27. Priekšpēdējā minūtē "Meshkov Brest-2" panāca izlīdzinājumu, bet pēdējais vārds piederēja dobelniekiem – sešas sekundes līdz spēles beigām ar precīzu metienu izcēlās Aleksandrs Krastiņš, izraujot "Tenax" ceturto uzvaru šosezon Baltijā – 29:28.

Šobrīd Baltijas līgas A apakšgrupā "Tenax" ar astoņiem punktiem ieņem trešo vietu aiz somu "Riihimaen Cocks" (12 punktu) un igauņu "Polva Serviti", kam ir tikpat punktu cik dobelniekiem, bet uzvara savstarpējā spēlē dod igauņiem augstāku pozīciju.

Meshkov Brest-2 – Dobeles Tenax 28:29 (14:12)Tenax: Lielais 6, Politers 6, Kreicbergs 5, Krastiņš 5/1, Straume 3, Blūms 2, Ērmanis 2/1.

Kalendārs/rezultātiTurnīra tabulasStatistika

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lvNews | Baltic Handball league