12.04.2017. 09:21

Amerikas Hokeja līgā otro zaudējumu pēdējās trīs spēlēs piedzīvoja Sanhosē "Barracuda", kas savā laukumā ar 1:2 atzina Taksonas "Roadrunners" pārākumu, ļaujot sāncenšiem pārtraukt četru neveiksmju sēriju. Ņikita Jevpalovs izdarīja vienu metienu pa vārtiem un dueli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu. Neskatoties uz zaudējumu, "Barracuda" joprojām ir pārliecinoša divīzijas līdere un viena no favorītēm cīņā par titulu.

Kvebekas Junioru hokeja līgas ceturtdaļfinālā vadībā ar 2-1 izvirzījusies "Acadie-Bathurst Titan", kas savā laukumā ar 4:1 pārspēja "Blainville-Boisbriand Armada". Rodrigo Ābols divas minūtes līdz beigām raidīja ripu tukšos sāncenšu vārtos, realizējot vienīgo metienu. Viņa kontā arī divi spēka paņēmieni, uzvarēti pieci no 11 iemetieniem, kā arī neitrāls lietderības koeficients.

Viesos uzvarot ar 3:1, vadību ar 2-1 atguva arī "Rouyn-Noranda Huskies", kas tika galā ar "Chicoutimi Sagueneens". Mārtiņš Dzierkals izlaida arī sērijas trešo dueli.

Rietumu hokeja līgā "Medicine Hat Tigers" viesos ar 2:5 atzina "Lethbridge Hurricanes" pārākumu, piedzīvojot otro neveiksmi pēc kārtas un sērijā nonākot iedzinējos ar 1-2. Spēles vidū viesi bija vadībā ar divu vārtu pārsvaru, tomēr sekoja piecas ielaistas ripas pēc kārtas. Kristiāns Rubīns spēlēja pirmajā maiņā, nopelnīja vienu noraidījumu, ka arī negatīvu lietderības koeficientu -1.

Ontario Hokeja līgā "Oshawa Generals" savā laukumā ar 4:7 piekāpās "Mississauga Steelheads", piedzīvojot otro neveiksmi pēc kārtas, un sērijā rezultāts kļuvis 1-2. Par spēles trešo zvaigzni kļuva Renārs Krastenbergs. Debitants, kurš spēlēja pirmajā maiņā, guva savas komandas pirmos un pēdējos vārtus, realizējot abus izdarītos metienus. Krastenberga kontā arī neitrāls lietderības koeficients un viens noraidījums par rupjību. Viņam deviņās izslēgšanas spēlēs seši vārti un astoņi punkti.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]