02.10.2017. 07:26

Līdzšinējās četrās spēlēs „Generals” izcīnījuši divas uzvaras un piedzīvojuši divus zaudējumus, savukārt latviešu uzbrucējs Renārs Krastenbergs tajās atzīmējies ar vārtu guvumu un divām piespēlēm. Pirmos vārtus mačā guva „Knights”, tad „Generals” iemeta trīs ripas pēc kārtas Londonas komandas vārtos, bet tad „Knights” izdarīja to pašu, līdz ar otrajā periodā „Generals” atradās iedzinējos ar 3:4. Visi trīs Londonas vienības vārti otrajā periodā tika gūti vairākumā, no kuriem divi – realizējot Krastenberga 2+2 minūšu noraidījumu par bīstamo spēli ar augsti paceltu nūju.

Uzbrucējs reabilitējās perioda beigās un panāca izlīdzinājumu – 4:4, gūstot savus otros vārtus šosezon, bet minūti vēlāk Niks Vongs izvirzīja „Generals” vadībā un rezultāts vairs nemainījās – 5:4. Jāatzīmē, ka Krastenbergs uzsāka spēli starta pieciniekā, viņa kontā sešas soda minūtes, divi metieni pa vārtiem un +1 lietderības koeficients. Piecos OHL mačos uzbrucēja kontā ir divi vārti un divas piespēles, ka arī +2 lietderība.

Iepriekšējo sezonu Krastenbergs pabeidza ar deviņiem vārtiem un 15 piespēlēm 63 spēlēs un negatīvo lietderības koeficientu -7, kamēr 11 izslēgšanas cīņās guvis sešus vārtus, atdevis trīs piespēles un nopelnījis +5 lietderību.

Nākamo maču „Generals” aizvadīs naktī uz 7. oktobri pret Niagāras „Ice Dogs”.

Izmantotie avoti:Ontario Hockey League – Official Site of...

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa