28.10.2017. 09:21

Amerikas hokeja līgā (AHL) izpalika divu latviešu savstarpējā cīņa, jo Kristofers Bindulis netika pieteikts “Bears” zaudētajai spēlei pret “Penguins” ar 2:3. Teddy Blueger guva savus otros vārtus šosezon otrā perioda izskaņā un panāca 2:0. Uzbrucēja kontā arī divas piespēles septiņos mačos. “Barracuda” ar 1:3 piekāpās “Rampage”. Rūdolfs Balcers komandas vienīgajā vārtu guvumā nepiedalījās, uzbrucējam divi metieni pa vārtiem un divas soda minūtes.

Vārtsargs Matīss Kivlenieks palika rezervē “Monsters” uzvarētajā spēlē pār “Reign” ar 7:4. Šosezon Kivlenieks aizvadījis divus mačus, kuros ielaidis četrus vārtus, atvairot 92,9% no metieniem. Arī cits latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis šonakt nespēlēja, bet viņa komanda “Sound Tigers” pārspēja “Wolf Pack” ar 5:1. Gudļevskis paspējis aizvadīt jau trīs mačus, kuros ielaidis desmit vārtus un atvairījis 87% metienu.

Ontario hokeja līgā (OHL) “Generals” svinēja kārtējo uzvaru, ar 4:1 pārspējot “Petes”. Uzbrucējs Renārs Krastenbergs spēli uzsāka starta pieciniekā, atzīmējās ar vārtiem un piespēli, maču pabeidzot ar pozitīvu lietderību +1 un tika atzīts par spēles trešo zvaigzni. Krastenbergs šosezon sakrājis jau desmit punktus 14 spēlēs, uzbrucēja kontā ir pieci vārti un piecas piespēles.

Rietumu hokeja līgā (WHL) “Tigers” piedzīvoja sagrāvi ar 1:9 pret “Warriors”. Kristiānam Rubīnam trīs metieni pa vārtiem un -3 lietderība, bet deviņos mačos aizsargs guvis vienus vārtus, atdevis trīs piespēles, lietderības koeficients ir negatīvs -4.

Savienoto valstu hokeja līgā (USHL) “Capitols” ar 2:3 piekāpās “Stampede”. Verners Egle rezultativitātes punktus neguva, bet spēli pabeidza ar -1. Sešos mačos uzbrucējs guvis trīs vārtus. “Phantoms” ar 3:1 uzvarēja “Lumberjacks”, Ēriks Žohovs trīs reizes meta pa vārtiem, taču pirmo reizi sezonā pārspēt pretinieku vārtsargu uzbrucējam neizdevās.

NCAA čempionātā “Univ. of Maine” ar 1:2 zaudēja “Minnesota-Duluth”. Vienīgos vārtus zaudētāju labā guva Eduards Tralmaks, kuram tie bija trešie šosezon. “Arizona State Univ.” ar 1:5 piekāpās “Colgate”. Gvido Jansonam divas soda minūtes un -1 lietderība.