13.08.2014. 20:52
SMScredit.lv Virslīgas čempionāta 25. spēļu kārtas mačā šovakar FK „Jelgava” izbraukumā ar 2:0 pārspēja FC „Jūrmala” komandu.

Spēles 15. minūtē labs soda sitiens padevās Romānam Bespalovam, taču bumba lidoja pavisam nedaudz garām vārtu stūrim. Arī turpinājumā jelgavnieki vairāk kontrolēja bumbu un veidoja uzbrukumus, taču bumba vārtos negāja. Arī 39. minūtē, kad pēc Vladislava Kozlova sitiena ar galvu bumbas ceļā gadījās mājinieku aizsargs.

Otrā puslaika ievadā jelgavniekiem beidzot izdevās atklāt spēles rezultātu – 51. minūtē mājinieku soda laukumā tika pārkāpti noteikumi pret Oļegu Malašenoku, bet 11 metru soda sitienu aukstasinīgi realizēja Kozlovs – 1:0. 75. minūtē „Jelgavas” komanda dubultoja pārsvaru, kad pēc viesiem veiksmīga rikošeta soda laukumā pie pašiem vārtiem ar bumbu nonāca Kozlovs – 2:0.

Neilgi pēc tam labs sitiens padevās Ivanam Gluško, tomēr pārliecinoši vārtos darbojās jelgavnieks Kaspars Ikstens. Arī atlikušajā laikā FC "Jūrmala" nespēja gūt vismaz vienus vārtus, lai radītu intrigu mača galotnē, tādējādi nācās samierināties ar kārtējo zaudējumu.

Līdz šim Virslīgā abas komandas divreiz šosezon jau bija tikušās – marta beigās jelgavnieki viesos uzvarēja ar 3:1, bet jūnija vidū „Jelgavas” futbolisti savā laukumā bija pārāki ar 5:0.

FC „Jūrmala” – FK „Jelgava” 0:2 (0:0)Vārti: Kozlovs 52’, 75’.Brīdinājumi: Šiļuks 38’, Nketija 80' – Malašenoks 60’, Latka 70’."Jūrmala": Dzelme, Gluško, Šiļuks, Sokoļskis, Nketija, Kārkliņš (Smans 68’), Montalvo, Tiščenko, Geiko, Diakvnišvili, Silva (Kvaje 77’)."Jelgava": Ikstens, Freimanis, Kozlovs (Jaudzems 84'), Latka, Bogdaškins, Malašenoks, Redjko, Kiriļins (Medeckis 81'), Gubins, Ošs, Bespalovs (Pētersons 46’).Galvenais tiesnesis: Aleksandrs Anufrijevs.