11.08.2015. 07:36
Latvijas SMScredit.lv Virslīgas futbola čempionāta 17.kārtas noslēdzošajā mačā uzvaru izcīnīja Rīgas Skonto futbolisti, tādejādi kopvērtējuma tabulā panākot otrā vietā esošo čempioni Ventspili.

Rīgas derbijā Skonto viesu laukumā ar 5:1 (3:1) sagrāva virslīgas pastarīti Metta/Latvijas Universitāte. Ar trim vārtiem jeb hat-trick šajā cīņā izcēlās Skonto pussargs Andrejs Kovaļovs.

Spēles rezultātu cīņas septītajā minūtē atklāja laukuma saimnieki, kad precīzs bija Armands Pētersons. Vairāk kā pusstundu "studenti" spēja noturēt pārsvaru, tomēr puslaika pēdējās septiņās minūtēs Skonto futbolisti guva trīs vārtus, divreiz precīzam esot Kovaļovam, bet vienus vārtus gūstot Edgaram Jermolajevam.

Otrā puslaika vidū Latvijas izlases pussargs Aleksejs Višņakovs Skonto vienībai panāca trīs vārtu pārsvaru, bet septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām Kovaļovs guva savus trešos vārtus, nodrošinot viesiem uzvaru ar 5:1.

Kā ziņots, 17.kārtas pirmajā mačā Jelgava savā laukumā svētdien spēkojās ar kopvērtējuma līderi Liepāju, taču kompensācijas laikā mājinieki izlaida uzvaru, tādējādi neizmantojot iespēju pakāpties uz trešo pozīciju kopvērtējuma tabulā. Spēle beidzās neizšķirti 1:1.

Vēl vienā virslīgas mačā svētdien Jūrmalas Spartaks savā laukumā nospēlēja neizšķirti 0:0 pret Ventspili.

Virslīgas kopvērtējuma līderpozīcijā ar 28 punktiem 15 mačos ir Liepāja, kas par trim punktiem apsteidz Ventspili un Skonto, kuras gan nospēlējušas attiecīgi 13 un 14 cīņas. Ceturtajā vietā ar 21 punktu 14 cīņās seko Jelgava, bet stabilu piekto vietu ar 14 punktiem ieņem Spartaks, Daugavpils ar astoņiem punktiem kopvērtējumā atrodama sestajā pozīcijā, bet tabulu ar pieciem punktiem noslēdz Metta/LU.