21.11.2014. 14:09
Sanktpēterburgas SKA komandas līderis Iļja Kovaļčuks ceturtdien Helsinkos sarīkoja kautiņu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā pret vietējo «Jokerit» vienību, par ko saņēma noraidījumu līdz spēles beigām. KHL Disciplinārā komiteja izskatīja incidentu, atstājot spēkā spēles laikā piespriesto sodu, bet papildu diskvalifikāciju viņam nepiešķīra.

• Rīgas «Dinamo» jaunieguvums Delorjērs: Esmu gatavs doties laukumā šodien
  • Vienlīdzība KHL nepastāv! Radulovs netiks diskvalificēts 2014. g. 14. novembris

Kovaļčuks savaldību zaudēja trešā perioda 51. minūtē, kad viņa pārstāvētā vienība atradās iedzinēju lomā ar 0:3. Kautiņā viņam piebalsoja Iļja Kablukovs, kas saņēma 5 minūšu noraidījumu, kamēr SKA līderis 5+20 minūtes un mačs viņam līdz ar to bija beidzies.

Ar piecu minūšu sodu tika sodīts «Jokerit» spēlētājs Ate Ohtamā.

47. minūtē Niko Kapanens 31 gadu vecajam Kovaļčukam ar nūju trāpīja pa seju un viņam sāka tecēt asinis, tādēļ nācās nomainīt pat spēles kreklu.

Kovaļčuku, kurš bija kautiņa iniciators, KHL Disciplinārā komiteja ar papildu diskvalifikāciju nolēma nesodīt. Tādējādi viņš sestdien Rīgā pret vietējo «Dinamo» varēs piedalīties.

Uzvaru Helsinku «Hartwall Arena» ar 3:1 izcīnīja mājinieki. Maču klātienē skatījās 13496 cilvēki.

LAIMĒ 2 BIĻETES UZ RĪGAS DINAMO - SANKTPĒTERBURGAS SKA SPĒLI 22/11! Seko @SportsTVNET un RT šo ziņu!— TVNET Sports (@SportsTVNET) November 21, 2014

Iļja Kovaļčuks ar 29 mačos nopelnītiem 39 rezultativitātes punktiem (18+21) šobrīd ir KHL otrs rezultatīvākais spēlētājs, bet SKA komanda, kas sezonas ievadā izcīnīja 12 uzvaras pēc kārtas, pēdējos četros mačos piedzīvojusi trīs zaudējumus.

«Dinamo» ar SKA sestdien uz «Arēna Rīga» ledus tiksies plkst. 17, un šo maču varēs skatīties TV6 kanālā.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009