16.10.2016. 19:24

Sanktpēterburgas SKA rezultātu atklāja tikai 11 sekundes pēc pirmā iemetiena. Ripa tika nogādāta līdz komandas uzbrukuma līderim Iļjam Kovaļčukam, kurš nonāca uzbrukuma smailē un no labās malas trāpīja tālajā stūrī.

Pirmās trešdaļas noslēgumā laukuma saimnieki 61 sekundes laikā palielināja pārsvaru no vieniem vārtiem līdz 3:0. Vispirms Jarno Koskiranta meta no neērtā satvēriena, savāca atlēkušo ripu un apslidoja sāncenšu vārtus, bet viņam sekoja Sergejs Plotņikovs, kurš izdarīja precīzu metienu no distances bez piespēles apturēšanas.

Ielikuši pamatus uzvarai, Sanktpēterburgas SKA hokejisti atslābinājās un 27. minūtē tika sodīti. Maksims Afinogenovs izlauzās no aizvārtes un nogādāja ripu līdz tālajam stabiņam, kur ar atkārtotu mēģinājumu izcēlās Aleksejs Makejevs.

Tomēr otrās trešdaļas beigās Koskiranta bija pirmais pie atlēkušās ripas, bet 44. minūtē otro reizi mačā izcēlās arī Kovaļčuks – Sanktpēterburgas SKA uzvara ar 5:1. Komandai tas bija piektais panākums pēc kārtas un 11. uzvara pēdējos 12 mačos.

Ar 22 spēlēs sakrātajiem 54 punktiem Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā komanda atrodas Kontinentālās hokeja līgas vadībā, tuvāko sekotāju Maskavas CSKA apsteidzot par četriem punktiem. Tikmēr Podoļskas "Vityaz" ieņem astoto vietu Rietumu konferencē.

Izmantotie resursi:Хоккей – Континентальная Хоккейная Лига –...