24.12.2013. 15:35
Bijušais pasaules čempions boksā trijās dažādās svara kategorijās, 33 gadus vecais puertorikānis Migels Koto (38-4, 31KO) apstiprinājis informāciju, ka viņa nākamā cīņa būs pret WBC čempionu svarā līdz 72.6 kilogramiem 38 gadus veco argentīnieti Serhio Martinesu (51-2-2, 28KO).

Abu bokseru cīņa ieplānota 7.jūnijā Ņujorkas "Madison Square Garden" arēnā, kur iepriekš jau bieži notikušas boksa cīņas.

"Gribu cīnīties ar Martinesu. Tituls ir mans galvenais mērķis. Tagad mēs gaidām tikai apstiprinājumu no viņa komandas. Ja viss būs kārtībā, tad cīņa notiks. Domāju, ka cīņa pret Saulu Alvaresu vēl ir par agru. Viņam ir tikai 23 gadi un viņš nekur vēl neiziet," sacīja Koto. "Martiness nekad nav bijis pilnvērtīgs vidējā svara bokseris. Pirms cīņām viņš allaž bijis svarā no 71.2 līdz 71.6 kilogramiem. Reti kad viņš ir svēris ap 72.5 kilogramiem."

Martinesa un Koto cīņa notiks vidējā svara (līdz 72.6 kilogramiem) ietvaros un bokseri cīnīsies par Martinesam piederošo WBC jostu. Uzvaras gadījumā Koto kļūtu par pirmo puertorikāni, kam izdevies kļūt par čempionu četrās dažādās svara kategorijās.

Izmantotie resursi:Boxing NewsSolomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties