10.03.2015. 14:47
"Protams, tāpat kļūdas gadās, bet neapšaubāmi, ka ir daudz labāk nekā sezonas sākumā. Komanda zina, ko no tās prasa, un zina, kā rīkoties," intervijā kluba mājaslapā saka Rīgas VEF galvenā trenera asistents Jevgēnijs Kosuškins.

"Nav tādu spēļu, kuras var izvēlēties - kad spēlēsim, kad nespēlēsim. Katrai spēlei ir liela nozīme," Kosuškins raksturo VEF komandas stāvokli šajā sezonas posmā. "Galvenais ir panākt to, lai komandas intereses būt prioritārās. Tā, lai komandas interesēs katrs atdod daļiņu no sevis. Komandā ir izveidojusies laba atmosfēra, tā kā ar to nevajadzētu būt problēmām.[..] Spēlētāji ir sākuši saprast, ko galvenais treneris no viņiem grib – kāda veida basketbolu sagaida. Protams, tāpat kļūdas gadās, bet neapšaubāmi, ka ir daudz labāk nekā sezonas sākumā. Komanda zina, ko no tās prasa, un zina, kā rīkoties."

"Pēc savas pieredzes varu teikt, ka aprīlis ir tas mēnesis, kad kaut kas tāds varētu būt," treneris atbild uz jautājumu par to, kā pavasaris ietekmē komandas sniegumu. "Taču, cik redzu, šajā komandā nav tādu basketbolistu, kas gaida ātrākas sezonas beigas, lai tikai dotos atpūtā. Protams, tas ir arī mūsu, treneru, uzdevums, lai noturētu spēlētāju koncentrēšanos un gatavību spēlēt vajadzīgajā laikā."

Intervijā Kosuškins stāsta arī par savu spēlētāja un trenera karjeru, darbu jaunatnes izlasēs, atceras deviņdesmitos basketbola laukumā un ārpus tā, kā arī pauž apņēmību beidzot tikt pie augstākā kaluma godalgas: "Jāuzvar beidzot kādā turnīrā! Jābeidz krāt sudraba godalgas un jānomaina tās pret zeltu!"

Visu interviju iespējams lasīt šeit: Jevgēnijs Kosuškins: galvenais, lai komandas...Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties