27.09.2014. 18:59
Šodien plkst. 17:00 Anglijas Premjerlīgas sestajā kārtā vienlaikus tika aizvadītas sešas spēles. Londonas "Chelsea" savā laukumā uzņēma trešajā vietā esošo "Aston Villa" un sakāva birmingemiešus ar 3:0. "Manchester City" viesos ar 4:2 pieveica "Hull City", bet "Manchester United" savā laukumā ar grūtībām noturēja uzvaru 2:1 pret "West Ham".

Līgas līdervienība "Chelsea" vētraini uzsāka cīņu pret Birmingemas klubu, jau septītajā minūtē atklājot rezultātu. Viljans ielauzās soda laukumā, Breds Guzans no asa lenķa raidīto bumbu atsita, bet sekoja piespēle Oskaram, kurš to raidīja tīklā (1:0). Kaut arī mājinieki turpināja uzbrukt biežāk, "Aston Villa" atbildēja ar ļoti bīstamiem pretuzbrukumiem. 19. minūtē Ali Sisoko bija ļoti tuvu rezultāta izlīdzināšanai, kad viņa raidītā bumba lidoja tikai nedaudz garām kreisajam vārtu stūrim. Laukuma saimnieki turpināja uzbrukt un 33. minūtē beidzot laba iespēja atzīmēties bija turnīra rezultatīvākajam spēlētājam Djēgu Koštam, tomēr viņa raidīto bumbu tvēra Guzans. Līdz pārtraukumam nekas ievērības cienīgs laukumā nenotika un komandas atpūtā devās mājiniekiem atrodoties minimālā vadībā.

Otrais puslaiks atsākās ar līdzīgu cīņu kā pirmajā nogrieznī, jo mājinieki turpināja dominēt teritoriāli, bet birmingemieši atbildēja bīstamiem izrāvieniem. "Chelsea" bija vajadzīgs nostiprināt vadību, lai nodrošinātos pret jebkādām nejaušībām. Šo uzdevumu izdevās izpildīt 59. minūtē, kad pēc Sesara Aspilikuetas centrējuma soda laukumā Košta guva savus astotos vārtus Premjerlīgā (2:0). Pāris minūtes vēlāk teicama iespēja gūt savus otros vārtus bija Oskaram, tomēr Sisoko paspēja bumbu izsist no vārtu līnijas. 79. minūtē Viljans guva trešos vārtus, līdz ar to mājinieku uzvara vairs neradīja pilnīgi nekādas šaubas.

"Manchester City" viesos tikās ar "Hull City" un jau 11. minūtē, pēc Serhio Agvero un Edina Džeko raidījumiem atradās vadībā ar 2:0. Tomēr līdz pārtraukumam mājinieki spēja atspēlēties pateicoties viesu centra aizsarga Eljakima Mangalā neveiksmīgai spēlei. Sākumā aizsargs cenšoties pārtvert centrējumu raidīja bumbu savos vārtos, bet vēlāk pārkāpa noteikumus savā soda laukumā un Abels Ernandess realizēja 11 metru soda sitienu. Tomēr otrajā puslaikā pateicoties Džeko un Frenka Lemparda gūtajiem vārtiem, Anglijas čempione uzvarēja ar 4:2.

"Manchester United" savā laukumā uzņēma "West Ham". Mājiniekiem pirms spēles bija problēmas ar centra aizsargiem, tādēļ no rezervistu komandas tika izsaukts Patriks Makneirs. Laukuma saimnieki jau piektajā minūtē atklāja rezultātu pēc Veina Rūnija sitiena. 22. minūtē Robins van Pērsijs pārsvaru dubultoja, bet 37. minūtē londonieši vienus vārtus atguva, pēc stūra sitiena izmantojot savu spēlētāju fizisko dotumu pārsvaru. 59. minūtē galvenais tiesnesis pieņēma ļoti apšaubāmu lēmumu, piešķirot Rūnijam tiešo noraidījumu par pārkāpumu pretinieka laukuma pusē. Vairāk kā 30 minūtes spēlējot mazākumā, mājinieki tomēr spēja noturēt uzvaru ar rezultātu 2:1.

Datums Laiks Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
27.09. 14:45 Liverpool - Everton 1:1 (0:0) Džerārds 65' - Džagelka 90'
27.09. 17:00 Chelsea - Aston Villa 3:0 (1:0) Oskars 7' Košta 59' Viljans 79'
27.09. 17:00 Hull - Man City 2:3 (2:2) Mangalā 21'(s.v.) Ernandess 32'(11m) - Agvero 7' Džeko 11'68' Lempards 87'
27.09. 17:00 Man United - West Ham 2:1 (2:1) Rūnijs 5' van Pērsijs 22' - Sako 37'
27.09. 17:00 Southampton - QPR 2:1 (0:0) Bertrāns 54' Pele 68' - Ostins 66'
27.09. 17:00 Sunderland - Swansea 0:0
27.09. 17:00 Crystal Palace - Leicester 2:0(0:0) Kembels 51' Jedinaks 54'
27.09. 19:30 Arsenal - Tottenham
28.09. 18:00 West Brom - Burnley
29.09. 22:00 Stoke - Newcastle