02.01.2017. 18:30

Pagājušajā sezonā Djēgo Kosta 28 spēlēs guva 12 vārtus, tomēr nepalīdzēja Londonas "Chelsea" izcīnīt Anglijas Premjerlīgas titulu un iekūlās vairākos skandālos. Piemēram, "Arsenal" galvenais treneris Arsēns Vengers brazīlieša rīcību mačā pret viņa vadīto komandu nosauca par pretīgu, bet sezonas izskaņā "Tottenham" futbolists Musa Dembele iebakstīja Kostam acī, nopelnot sešu maču diskvalifikāciju.

"Vai es gribēju doties prom? Jā, jau biju sagatvojies darījumam. Taču ne "Chelsea" dēļ," sacīja 28 gadus vecais uzbrucējs. "Bija viena lieta, kuru gribēju mainīt ģimenes iemeslu dēļ. Tas neizdevās, tāpēc turpinu būtu laimīgs šeit."

"Zināju, ka man jāmainās, jo Premjerlīgā nav nekādas žēlastības," par agresīvo uzdevumu laukumā sacīja Kosta, kurš šajā sezonā iesitis 14 vārtus 18 mačos, bet Londonas "Chelsea", kas izcīnījusi 13. uzvaras pēc kārtas, atrodas pārliecinošā Premjerlīgas vadībā. "Bieži šķita, ka tiesneši ir noskaņoti pret mani. Ja viņi nemainīsies, tad tas ir jādara man."

Kosta, kurš uz Angliju pārcēlās 2014. gadā no Madrides "Atletico", pirmajā sezonā kļūstot par Premjerlīgas čempionu, aizvadījis divus mačus Brazīlijas izlase, taču mainīja pilsonību un tagad pārstāv Spāniju, 2016. gadā četros mačos izceļoties ar trim rezultatīviem sitieniem.

Izmantotie resursi:BBC - HomepageTatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties