21.05.2015. 13:51

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Ar 22.numuru kvalifikācijā izliktie Koržeņevskis/Šmēdiņš ar 0:2 (15:21, 17:21) kvalifikācijas pirmajā kārtā zaudēja čehiem Janam Dumekam/Robertam Kufam, kuriem kvalifikācijā 11.numurs.

Pirmo kvalifikācijas kārtu sekmīgi pārvarēja ar 12.numuru izliktie Haralds Regža/Armands Āboliņš kuri ar 2:0 (21:15, 21:13) uzvarēja dāņus Lioru Korenu un Jakobu Kordoa Stormliju. Otrajā kvalifikācijas kārtā vēlā ceturtdien viņi tiksies ar beļģiem Drīsu Kekelkorenu un Tomu van Valli, kuri izlikti ar 28.numuru.

Lai iekļūti pamatturnīrā, kas sāksies piektdien, jāpārvar divas kvalifikācijas kārtas.

Jau ziņots, ka trešdien, 20.maijā valstu atlases turnīrā uz divām vietām kvalifikācijā pretendēja trīs Latvijas pāri. Paveicās Regžam/Āboliņam, kuri kvalifikācijas turnīrā iekļuva bez cīņas, savukārt otra ceļazīme tika sadalīta Koržeņeviča/Šmēdiņa un Riharda Finstera/Edgara Toča duelī, kurā ar 2:0 (21:16, 21:19) uzvarēja Koržeņevičs/Šmēdiņš.

Jau ziņots, ka pamatturnīrā uzreiz iekļuva trīs Latvijas dueti - Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš, Ruslans Sorokins/Aleksandrs Solovejs pēc iegūtajiem punktiem un Mārtiņš Pļaviņš/Hermans Egleskalns, kuri startēs ar īpašo uzaicinājumu jeb "wild card".

''Jūrmala Masters'', kas norisināsies līdz 24.maijam ''Baltic Beach Hotel & SPA'' pludmales stadionā, ir iekļauts FIVB 2015.gada oficiālajā pludmales volejbola kalendārā un starptautiskajā turnīru sistēmā.

Pagājušajā gadā Jūrmalā notikušajā CEV ''Satellite Jūrmala'' turnīrā uzvaras laurus plūca Samoilovs/Šmēdiņš, kam sekoja Regža/Āboliņš, trešajā vietā atstājot krievu duetu Juriju Bogatovu/Maksimu Hudjakovu.Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties