07.12.2013. 17:35
Strikeforce smagsvaru turnīra uzvarētājs Daniels Kormjē (13-0-0), kurš aizvadījis divas veiksmīgas cīņas arī UFC smagā svara divīzijā, 22. februārī šovā „UFC 170” debitēs pussmagajā svarā ar cīņu pret bijušo UFC pussmagā svara čempionu Rašadu Evansu (19-3-1).

Trīsdesmit četrus gadus vecais Kormjē, kurš šobrīd tiek uzskatīts par vienu no pasaules TOP 10 labākajiem smagsvariem, vēlmi pāriet vienu svara kategoriju zemāk, proti, uz pussmago svaru, izteica jau pirms pēdējās cīņas, ko viņš aizvadīja ar bijušo IFL smagā svara čempionu Roju Nelsonu (19-9-0).

Viņa lēmums nomesties svara kategoriju zemāk ir izskaidrojams ar viņa nevēlēšanos cīņu būrī krustot dūres ar savu komandas biedru, patreizējo UFC smagā svara čempionu Keinu Velaskezu (13-1-0), kas agrāk vai vēlāk būtu jādara.Liela daļa skeptiķu pārliecināti, ka Danielam Kormjē neizdosies iekuļaties pieļaujamajos pussmagā svara kategorijas limitos, taču līdz nākamajai cīņai, kas ieplānota uz nākamā gada februāra beigām, amerikānim jāzaudē desmit kilogramu liekā svara, kas tomēr nav neiespējami.

Pirmais eksāmens pussmagajā svarā Kormjē būs bijušais UFC pussmagā svara čempions Rašads Evans, kurš ir neuzvarēts pēdējās divās aizvadītajās cīņās. Rašads pēdējos mačos triumfējis pār MMA veterāniem Denu Hendersonu (29-11-0) un Čelu Sonenu (28-14-1).

Evans, kurš 2008. gada decembrī kļuva par UFC čempionu, bet pēc pieciem mēnešiem tika gāzts no čempiona troņa, vēl joprojām cer uz iespēju atkal paspēkoties par čempiona jostu, un uzvara pār līdz šim neuzveikto Danielu Kormjē varētu būt liels solis pretī viņa lielajai iespējai.

Izmantotie resursi:UFC News and MMA News, UFC Rumors, Rankings,...Vertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties