16.01.2016. 22:08
Šodien Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Losandželosas „Kings” vadība paziņojusi, ka uz astoņiem gadiem pagarināts līgums ar slovēņu hokejistu Anži Kopitaru.

Lai gan patlaban naudas izteiksmē nav zināms, cik daudz Anže Kopitars saņems nākamo astoņu gadu laikā, tomēr pēc TSN datiem hokejists katru sezonu varētu saņemt aptuveni desmit miljonus ASV dolāru. Līgums paredz, ka pirmos četrus gadus viņš netiks aizmainīts uz citu klubu, ne nosūtīts uz AHL. Savukārt nākamos četrus gadus bez hokejista piekrišanas viņš nedrīkst tikt aizmainīts uz citu komandu.

Anži Kopitaru 2005.gada draftā ar pirmajā raundā ar 11.kārtas numuru izvēlējās Losandželosas „Kings”, un kopš tā brīža visu karjeru pavadījis tieši karaļu rindās, palīdzot komandai divas reizes izcīnīt Stenlija kausu. Jāatzīmē, ka slovēnim šis bija pēdējais gads viņa līgumā, un sarunas par tā pagarināšanu norisinājās vairāk kā sešus mēnešus.

Saskaņā ar NHL datiem pēc jaunā līguma parakstīšanas Kopitars kļūs par trešo labāk apmaksāto hokejistu līgā. Vairāk saņem tikai čikāgieši Džonatans Teivzs un Patriks Keins – 10.5 miljonus ASV dolāru sezonā.

Šosezon Kopitars 42 spēlēs guvis 12 vārtus, sakrājot 35 punktus.

Izmantotie resursi:Anze Kopitar and Los Angeles Kings agree to...Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties