04.02.2015. 22:21
Pēc piecu gadu pauzes profesionālajā kikboksā ar uzvaru atgriezies Konstantīns „Lāčplēsis” Gluhovs (K1: 30-11-0; MMA:28-15-0) , kurš Ķīnā notiekošajā smagsvaru kikboksa turnīra „Kunlun Fight WORLD SERIES 2015” 1/8 fināla cīņā uzveica leģendāro Sialu - Mo „Maitiju Mo” Siligu (K1: 15-19-0; MMA: 6-4-0) un kvalificējās ceturtdaļfinālam.

Trīsdesmit piecus gadus vecais Latvijas sportists Konstantīns „Lāčplēsis” Gluhovs, kurš pēdējos piecus gadus startēja tikai profesionālajā MMA, pēc ilgās pauzes izlēma atgriezties kikboksā un pieņēma „Kunlun Fight” organizatoru piedāvājumu piedalīties viņu rīkotajā kikboksa turnīrā.

Bez Gluhova šajā turnīrā uz 1/8 fināla pirmā etapa cīņām tika pieteikti Hesdijs Džerdžes (Ēģipte), Ašvins Balraks (Nīderlande), Siala – Mo Siliga (ASV), Andrejs Herasimčuks (Baltkrievija), Aleksejs Ignašovs (Baltkrievija), Mjuns Hjuns Mans (Koreja) un Vū Lahans (Ķīna).

Jau pirmajā cīņā mūsu atlētam pretī tika ielozēts pazīstamais cīņu sporta veterāns, turnīru „K-1 World Grand Prix in Las Vegas II 2004” un „K-1 World Grand Prix in Hawaii 2007” čempions Siala - Mo Siliga.

„Pirms cīņas ļoti pārdzīvoju, jo ļoti labi apzinājos cik spēcīgi ir Mo izpildītie labās un kreisās rokas sitieni,” savas pirmscīņas bažas portālam Sportacentrs.com atklāja Konstantīns Gluhovs.

Tomēr iekāpjot ringā Gluhovs jutās ļoti konfortabli un jau pirmā raunda sākumā ar kājas spērienu pretiniekam pa galvu nosūtīja to nokdaunā. Amerikāņu smagsvars ringa tiesneša atskaitīto desmit sekunžu laikā spēja piecelties un turpināt cīņu, taču drīz vien atkal Maitija Mo galvas virzienā lidoja latvieša kāja, trāpot pa roku, kura rezultātā tika lauzta.

Līdz ar to pretinieka traumas dēļ uzvaru ar tehnisko nokautu izcīnīja mūsu Konstantīns Gluhovs, kurš kvalificējās turnīra ceturtdaļfinālam. Diemžēl pagaidām nav zināms ne nākamās kārtas datums, ne Gluhova nākamā pretinieka vārds.

„Lai arī Mo izdarīja fizisku spiedienu uz mani, viņš tā arī neizdarīja nevienu trāpīgu sitienu. Es divreiz trāpīju viņam ar kāju pa roku un salauzu to. Cīņa tika apstādināta,” savos pieccīņas iespaidos dalījās Gluhovs.

Ceturtdaļfinālam kvalificējās arī bijušais organizācijas „It’s Showtime” smagā svara čempions Hesdijs Džerdžes, kurš otrajā raundā ar tehnisko nokautu uzveica baltkrievu smagsvaru Igoru Bugajenko. Jāpiebilst, ka grieķim bija ieplānota cīņa ar citu Baltkrievijas pārstāvi Alekseju „Sarkano Skorpionu” Ignašovu, taču slavenais sportists dažas dienas pirms turnīra guva savainojumu.

Astotdaļfinālu pārvarēja arī Andrejs Gerasimčuks, kurš trīs raundu cīņā pēc punktiem uzveica pieredzes bagāto Ašvinu Balraku, bet Korejas pārstāvis Mjuns Hjuns Mans ar tehnisko nokautu pārspēja Vū Lahanu no Ķīnas.

Izmantotie resursi:LiverKick - LiverKickKapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties