01.01.2014. 12:46
Kontinentālās Hokeja Līgas (KHL) cīņas ar sparu norisināsies jaunajā gadā. Portāls Sportacentrs.com kopā ar Unibet.com un Dinamo Rīga arī janvāra mēnesī turpinās iesākto - visiem lietotājiem piedāvās prognožu spēli, kurā jāprognozē katras turnīra spēles beigu rezultāts. Lai veicas!

KHL prognožu spēle portālā Sportacentrs.com norisinājusies jau vairākus gadus. Arī šogad spraigas prognozēšanas cīņas izvērtušās pirmajos četros mēnešos. Tās turpināsies arī atlikušās sezonas garumā. Cīņas par balvām notiek katra kalendārā mēneša ietvaros. Janvārī prognožu spēle norisināsies ar Unibet.com un Dinamo Rīga atbalstu.

Piedalīties JANVĀRA spēlēJANVĀRA spēles rezultāti

Lai varētu piedalīties konkursā Jums jābūt reģistrētam portāla Sportacentrs.com lietotājam. Ja neesat reģistrēts portāla lietotājs, spiediet ŠEIT, lai reģistrētos. Ja jums rodas problēmas ar reģistrēšanos, lūdzu, ziņojiet par problēmām, rakstot uz e-pastu janisc@sportacentrs.com .

Konkurss „KHL decembra prognozes 2014” portālā Sportacentrs.com norisināsies 2014. gada janvārī. Jums jāprognozē visu attiecīgā kalendārā mēneša KHL spēļu beigu rezultāti, ierakstot pie katras komandas pa gūto vārtu skaitlim (neizšķirts nav iespējams). Spēles tiks ievadītas vismaz 24 stundas pirms to sākuma laika, bet brīvdienu spēles tiks ievadītas līdz piektdienas 17:00.

Atceries! Jāprognozē mača galaiznākums, tādējādi neizšķirts rezultāts nav iespējams.Punkti tiks piešķirti pēc šādas shēmas:Par pilnīgi pareizu spēles iznākuma prognozi - 3 punktiPar pareizu spēles uzvarētāja prognozi ar pareizu vārtu starpību - 2 punktiPar pareizu spēles uzvarētāja noteikšanu - 1 punktsPar nepareizu spēles uzvarētāju noteikšanu - 0 punkti

Piedalīties JANVĀRA spēlēJANVĀRA spēles rezultāti

Katras spēļu dienas beigās tiks ierakstīts spēļu pareizie rezultāti un pārrēķināti lietotāju iegūtie punkti. Spēles uzvarētājus noskaidrosim pēc visu attiecīgo spēļu beigām. Ja konkursa noslēgumā vairākiem dalībniekiem būs vienāds punktu skaits, tad augstāku vietu izcīnīs tas, kurš precīzāk atbildēs uz papildjautājumu. Svarīgi! Uz janvāra papildjautājumu – „Cik vārtus gūs "Dinamo Rīga" komanda 2013./2014. sezonas KHL regulārā turnīra janvāra spēļu pamatlaikos?” Jums jāatbild līdz ar atbildēm uz pirmajiem prognožu jautājumiem un šo atbildi nevarēsiet mainīt! Atbilde uz papildjautājumu ir obligāta – ja to nenorādīsiet, tad arī atbildes uz pamatjautājumiem netiek ieskaitītas! Tāpat obligāti ir jānorāda tālruņa numurs. Ja arī papildjautājumu atbildes vairākiem dalībniekiem sakritīs, tad augstāku vietu ieņems tas, kuram būs vairāk uzminēto precīzo rezultātu (3 punktu atbildes). Ja arī 3 punktu vērto atbilžu skaits sakritīs, tad skatīsimies 2 punktu vērto atbilžu skaitu. Tomēr, ja arī šis kritērijs neļaus noteikt, kurš ieņems augstāku vietu, tad tas tiks noteikts ar izlozes palīdzību.

Balvas labākajiem prognozētājiem no Unibet.com, Dinamo Rīga un Sportacentrs.com.

Vieta Balva
1. 4 biļetes uz Dinamo Rīga spēli pret Zagrebas Medveščak 26.februārī; Dinamo Rīga suvenīri; SA+ pieeja uz vienu mēnesi
2.-3. 2 biļetes uz Dinamo Rīga spēli pret Zagrebas Medveščak 26.februārī; Dinamo Rīga suvenīri; SA+ pieeja uz vienu mēnesi
4.-10. Dinamo Rīga suvenīri; SA+ pieeja uz vienu mēnesi

Piedalīties JANVĀRA spēlēJANVĀRA spēles rezultātiOlimpiks, sporta profesionālais centrs Brīvības gatve 197, Rīga, LV-1039
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties