24.04.2014. 13:31

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Pēc beisbolistu un frisbija federācijas uzņemšanas LKSSA apvieno 11 komandu sporta spēļu federācijas, kas ieguvušas asociācijas biedra statusu. Sākotnēji LKSSA izveides mērķis bija apvienot spēkus un idejas, lai kopīgi meklētu risinājumus sporta attīstībai valstī un popularizētu to kā veselīga dzīvesveida pamatu, paskaidroja LKSSA prezidents Edgars Štelmahers.

Latvijas Komandu sporta spēļu asociāciju nodibināja 2011. gada izskaņā. Tās dibinātāji ir piecu komandu sporta spēļu federācijas - Latvijas Basketbola savienība, Latvijas Futbola federācija, Latvijas Handbola federācija, Latvijas Hokeja federācija, Latvijas Volejbola federācija. Kopš 2012. gada marta LKSSA pilntiesīgs biedrs ir Latvijas Florbola savienība, kopš 2012. gada aprīļa asociācijā uzņemta Latvijas Lakrosa federācija, kopš 2013. gada februāra - Latvijas Kērlinga asociācija, bet kopš 2013.gada aprīļa - Latvijas Regbija federācija.

LKSSA ir apvienojušies visi olimpiskie komandu sporta spēļu veidi, kopumā asociācijai pārstāvot 11 no 12 Latvijā oficiāli atzītajām komandu sporta spēļu federācijām. Vēl nav pievienojusies Latvijas Inline hokeja federācija. Šobrīd LKSSA apvieno vairāk nekā 29 000 licencēto spēlētāju un sporta skolu audzēkņu, vēl lielāks ir šajos sporta veidos iesaistīto bērnu un jauniešu, kā arī brīvajā laikā sportojošo skaits. ZAAO, SIA, Viļakas novads ZAAO, SIA, Viļakas novads Viļaka, Viļakas n.
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties