29.09.2016. 22:56

Soļigorskas "Shakhter" stabilus pamatus uzvarai ielika pirmajās 17 minūtēs, kad guva četrus bezatbildes vārtus. Pārsvaru izdevās palielināt otrās trešdaļas pašā sākumā, bet divi vārti bija pietauptīti arī pēdējām desmit minūtēm. Beigās "Mogilev" tika sagrauta ar 10:0. Metienu bilance bija 65:5.

Tomēr Edijs Brahmanis, kurš pērn kļuva par Baltkrievijas Ekstralīgas labāko vārtu guvēju, ar rezultatīviem metieniem neizcēlās. Viņa kontā pozitīvs lietderības koeficients +1 un četri metieni pa vārtiem. Soļigorskas "Shakhter" atrodas kopvērtējuma trešajā vietā.

Ceturtā ir Grodņas "Neman", kas sakrājusi par diviem punktiem mazāk, taču ir ar spēli rezervē. Šovakar viesos ar 3:2 tika apspēlēta Baltkrievijas U20 izlase, lai gan pēc divām trešdaļām viesi bija iedzinējos. Palīdzēja 48. un 54. minūtē gūtie vārti. Aizsargs Maksims Širokovs spēli pabeidza ar divām soda minūtēm un negatīvu lietderības koeficientu -1, bet uzbrucējam Artūram Ševčenko divi metieni un neitrāla lietderība.

Krievijas pēc spēka otrajā līgā sesto uzvaru deviņās spēlēs izcīnīja Almetjevskas "Neftyanik", kas savā laukumā ar 4:2 pieveica Tjumeņas "Rubin". Mājinieki izšķirošo izrāvienu izdarīja otrās trešdaļas noslēgumā, kad guva divus vārtus 33 sekunžu laikā, un turpinājumā izdevās pārsvaru noturēt. Aleksejs Širokovs spēlēja "Neftyanik" trešajā maiņā un nopelnīja noraidījumu par pretinieka turēšanu ar nūju, un sāncenši vairākumu izmantoja pirmo vārtu gūšanai.

Norvēģijā trešo zaudējumu sešās spēlēs piedzīvoja pagājušās sezonas fināliste "Lorenskog", kas bez Latvijas U20 izlases aizsarga Maksima Ponomarenko ierindā mājās ar 2:3 piekāpās "Manglerud", kas otrajā trešdaļā ieguva divu vārtu pārsvaru. Laukuma saimnieki četras minūtes pirms noslēguma pietuvojās, tomēr izglābties neizdevās.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933