22.06.2015. 21:16
2014. gada Latvijas labākais futbolists Aleksandrs Koliņko starpsezonā pametis milzīgās finanšu problēmās esošo Krievijas Nacionālās līgas čempionāta komandu Kaļiņingradas ''Baltika'' un, visticamāk, pievienosies Jūrmalas ''Spartakam''. Kluba direktors Spartaks Melkumjans pilnībā apstiprināt šo informāciju nevēlējās, taču neslēpa, ka pārrunas ar Koliņko notiekot.

Kaļiņingradas ''Baltika'' 2014./2015. gada sezonā iekrāja 37 punktus 34 spēlēs un ierindojās 15. vietā 18 komandu konkurencē, saglabājot vietu Nacionālās līgas čempionātā. Klubu pārstāvēja arī divi Latvijas izlases futbolisti - Aleksandrs Koliņko un Artūrs Zjuzins. Starpsezonā ''Baltika'' iedzīvojusies lielās finanšu problēmās, kā rezultātā klubs palicis bez ģenerāldirektora, galvenā trenera un praktiski arī bez spēlētājiem.

Trenera amatam izskatīta arī Koliņko kandidatūra, taču klubs nav spējīgs maksāt ārzemju trenerim atbilstošu algu. Tiek lēsts, ka ''Baltika'' budžets samazināsies četras reizes, kas nozīmē, ka tikpat augsta līmeņa komandu Kaļiņingradā nebūs iespējams saglabāt, tādējādi nākamajā gadā ''Baltika'' sastāvā, visticamāk, spēlēs gados jauns sastāvs.

SMScredit.lv Latvijas futbola Virslīgas 11. kārtas spēlē starp ''Jelgavu'' un Jūrmalas ''Spartaku'' tribīnēs bija manāms Latvijas izlases vārtsargs Aleksandrs Koliņko, kurš pēc spēles draudzīgi aprunājās ar jūrmalnieku galveno treneri Romānu Piļipčuku. To gan varētu izskaidrot, jo Koliņko un Piļipčuks ir labi pazīstami, jo Romāns kādreiz strādājis par ''Baltika'' asistentu.

Lai nu kā, Sportacentrs.com šovakar sazinājās Nionā esošo ''Spartaka'' direktoru Spartaku Melkumjanu, lai noskaidrotu jaunumus sastāva ziņā, taču Spartaks savās atbildēs bija izvairīgs: ''Jā, būs jaunumi sastāvā. Rīt vai parīt par tiem uzzināsiet. Vēlamies, lai viss jau būtu oficiāli zināms. Vai Koliņko būs ''Spartakā, vai tas vēl nav zināms? Ja jau jums ir zināms, tad jau...(smejas). ''Baltiku'' viņš ir pametis. Bet vai ''Spartakam'' pievienosies? Varbūt. Kamēr nav simtprocentīgi, negribu pilnībā apstiprināt. Sarunas notiek.'' Tāpat kā galvenais treneris Romāns Piļipčuks arī Melkumjans neslēpa, ka izloze Eirokausos bijusi veiksmīga.

Pēdējo sezonu Latvijā Koliņko aizvadīja 2010. gadā, kad 11 spēles pārstāvēja ''Ventspili''. Pēc tam Koliņko pievienojas Krievijas Premjerlīgas klubam Naļčikas ''Spartak'', bet nākamās četras sezonas pavadīja Kaļiņingradas ''Baltika'' komandā.

Jāpiebilst, ka Slokas stadionā pašlaik notiek remontdarbi, tādējādi aizvadīt Eirokausu 2. jūlija spēli ''Spartakam'' tur nebūtu iespējams. Jūrmalnieki bija pieteikuši Zemgales Olimpisko centru Jelgavā, bet arī pilsētas vietējai komandai 2. jūlijā paredzēts mačs Eiropas līgā. ''Runāsim ar UEFA, lai pirmo spēli varētu aizvadīt viesos, bet spēlēsim Jelgavā,'' tā Melkumjans.Ogres namsaimnieks, SIA, Struktūrvienība Neptūns Meža prospekts 9, Ogre, Ogres n., LV-5001
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties