19.09.2013. 23:57
Latvijas hokeja aizsargs Nikita Koļesņikovs karjeru turpinās Itālijā. 20 gadus vecais aizsargs pievienojies A sērijas klubam "Fassa".

Nikita Koļesņikovs spēlēs Itālijas A sērijas klubā "Fassa", liecina informācija komandas mājas lapā. "Fassa" pagājušajā sezonā palika soļa attālumā no augstākās līgas pamešanas. Spriežot pēc informācijas Itālijas vienības mājas lapā, šis gan ir vairāk kā pieturas punkts Koļesņikova karjerā, un hokejists, visticamāk, izmantos iespēju atgūt spēļu praksi un centīsies iekļūt kādā no Kontinentālaš hokeja līgas (KHL) komandām.

Šovasar 20 gadus vecais aizsargs bija noslēdzis pārbaudes laika līgumu ar Rīgas "Dinamo", kura sastāvā trenējās gandrīz visu jūliju, bet pēc tam tika atskaitīts. Pēc tam Koļesņikovs uz pārbaudes laiku pievienojās KHL debitantam Zagrebas "Medveščak", tomēr gūtais savainojums liedza hokejistam iespēju konkurēt par vietu Horvātijas komandas sastāvā. Pagājušās sezonas lielāko daļu Koļesņikovs spēlēja "Stjernen" vienībā Norvēģijā, bet 2012./13.gadu Latvijas hokejists sāka slovāku "Banska Bystrica".

Starp citu, viens no "Fassa" līderiem ir bijušais Rīgas "Dinamo" uzbrucējs Jakubs Šindels. Čehs itāļu vienībā aizvadīja visu pagājušo sezonu, 42 spēlēs izceļoties ar 56 (23+33) punktiem.

Izmantotie resursi:HockeyClubFassaget_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties