19.09.2013. 23:57
Latvijas hokeja aizsargs Nikita Koļesņikovs karjeru turpinās Itālijā. 20 gadus vecais aizsargs pievienojies A sērijas klubam "Fassa".

Nikita Koļesņikovs spēlēs Itālijas A sērijas klubā "Fassa", liecina informācija komandas mājas lapā. "Fassa" pagājušajā sezonā palika soļa attālumā no augstākās līgas pamešanas. Spriežot pēc informācijas Itālijas vienības mājas lapā, šis gan ir vairāk kā pieturas punkts Koļesņikova karjerā, un hokejists, visticamāk, izmantos iespēju atgūt spēļu praksi un centīsies iekļūt kādā no Kontinentālaš hokeja līgas (KHL) komandām.

Šovasar 20 gadus vecais aizsargs bija noslēdzis pārbaudes laika līgumu ar Rīgas "Dinamo", kura sastāvā trenējās gandrīz visu jūliju, bet pēc tam tika atskaitīts. Pēc tam Koļesņikovs uz pārbaudes laiku pievienojās KHL debitantam Zagrebas "Medveščak", tomēr gūtais savainojums liedza hokejistam iespēju konkurēt par vietu Horvātijas komandas sastāvā. Pagājušās sezonas lielāko daļu Koļesņikovs spēlēja "Stjernen" vienībā Norvēģijā, bet 2012./13.gadu Latvijas hokejists sāka slovāku "Banska Bystrica".

Starp citu, viens no "Fassa" līderiem ir bijušais Rīgas "Dinamo" uzbrucējs Jakubs Šindels. Čehs itāļu vienībā aizvadīja visu pagājušo sezonu, 42 spēlēs izceļoties ar 56 (23+33) punktiem.

Izmantotie resursi:HockeyClubFassaLATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties