15.10.2015. 12:18
Pārliecinošu panākumu Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizētā virslīgas čempionāta trešās kārtas noslēdzošajā spēlē trešdien Rīgas Olimpiskajā Sporta centrā (OSC) izcīnīja pašreizējā titula ieguvēja FK “Nikars”, kas ar 9:2 sagrāva principiālo sāncensi FK “RABA”. Četrus vārtus uzvarētāju rindās guva Artjoms Koļesņikovs.

Neraugoties uz astoņkārtējo Latvijas čempionu favorītu statusu šajā mačā, FK “RABA” ilgstoši spēja izrādīt cienīgu pretestību titulētajai sāncensei. Vēl jo vairāk – pirmajā puslaikā, rezultātam vēl esot 0:0, galvenā trenera Artūra Šketova padotie izveidoja divus teicamus vārtu gūšanas momentus, izejot vienatnē pret sāncenšu vārtsargu Antonu Astrahancevu, taču pārspēt FK “Nikars” vārtu vīru neizdevās.

Mača rezultātu cīņas 11.minūtē atklāja Artjoms Koļesņikovs, savukārt vēl divas minūtes vēlāk FK “Nikars” pārsvaru dubultoja Giorgi Diakvnišvili. Pirmā puslaika ietvaros vairāk nevienai no sāncensēm vārtus gūt nesekmējās, un rezultāts saglabājās 2:0 pašreizējās titula ieguvējas labā.

Pēc pārtraukuma pakāpeniski FK “Nikars” telpu futbolistiem tomēr izdevās palielināt un nostiprināt savu pārsvaru. Latvijas čempione daudz kvalitatīvāk realizēja savas iespējas, otrā puslaika vidū panākot 5:2 pārsvaru, bet cīņas noslēdzošo četru minūšu laikā pilnībā salaužot sāncenšu pretestību un gūstot vēl četrus vārtus. Kā minēts, “pokeri” uzvarētāju rindās realizēja A.Koļesņikovs, bet vēl pa reizei izcēlās arī Andrejs Aleksejevs, Maksims Seņs, Jānis Pastars un Jurijs Arhipovs-Prokofjevs. FK “RABA” vienībai vārtus guva Romans Rjabinskis un Mārtiņš Auziņš.

Jāpiebilst, ka FK “RABA” cīņu noslēdza viena vīra skaitliskajā mazākumā, jo par atkārtotu brīdinājumu par tiesneša lēmuma apstrīdēšanu noraidīts tika Jevgēnijs Hercbergs, bet kopumā A.Šketova padotie cīņas gaitā nopelnīja septiņus (!) brīdinājumus.

Līdz ar šo uzvaru FK “Nikars” ar sešiem iekrātiem punktiem pacēlās uz pirmo vietu Latvijas čempionāta virslīgas kopvērtējuma tabulā. Tikpat punktu, taču sliktāka vārtu attiecība ir arī FK “BEITAR”, savukārt četrus punktus šobrīd savākušas FC “Petrow” un SK “Monarhs”.

Pēc šīs spēles notikušas izmaiņas arī turnīra rezultatīvāko spēlētāju sarakstā – dalītu pirmo vietu ar četriem vārtu guvumiem ieņem “nikarieši” A.Koļesņikovs un M.Seņs, kā arī FK “BEITAR” pārstāvis Igors Lapkovskis.Sakarā ar Latvijas telpu futbola izlases dalību Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrā Kiprā daļa virslīgas kalendāra ceturtās un piektās kārtas spēļu pārceltas uz nākamā gada janvāri. Viens piektās kārtas mačs starp “RTU FC” un SK”Monarhs” risināsies šo sestdien, savukārt sestās kārtas dueļi plānoti oktobra izskaņā.

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa