29.12.2017. 18:35

Labāk nevajag uzskaitīt šīs sportistes godalgas, jo saraksts būtu pārāk apjomīgs, norāda žurnāls. 19 gadus vecā svarcēlāja šogad izcīnīja otro vietu Eiropas čempionātā un trešo vietu pasaules čempionātā.

Ventspils sportiste atceras, ka savulaik treniņos puiši viņu izzobojuši saistībā ar darbošanos nesievišķīgā sporta veidā. "Lai gan ir nepatīkami strādāt vidē, no kuras tevi cenšas izspiest, viņus neņēmu vērā," atklāj Rebeka Koha. "Kad paši redzēja, ka teiktais mani neietekmē un sasniedzu lieliskus rezultātus, sāka mani arī apsveikt un vēlēt veiksmi." Kaut gan tagad ir panākumi, internetā parādās arī kādi nelabvēlīgi komentāri. "Nesaprotu, ko viņi ar to mēģina panākt. Mani tas neinteresē, vairs nelasu ne komentārus, ne rakstus."

Mūsu svarcēlāju trenē Eduards Andruškevičs un Viktors Ščerbatihs, kurš norāda, ka Rebeka "gatava cīnīties ar ļoti lieliem pretiniekiem" un "pretinieki viņai ir vienaldzīgi". Sportistei papildu motivāciju dod tas, ka viņas sasniegumi cilvēkus iedvesmo. Tā ir iespēja iepriecināt līdzjutējus. Daudzi var uzvarēt vienu reizi, taču jāiegulda smags darbs, lai noturētu sasniegto līmeni ilgākā laika posmā, atzīst sportiste.

Rebekas režīms ir stingrs, 18. dzimšanas diena bija pēdējā ballīte, kas tika atļauta. Brīvajā laikā interesējas par modi un skaistumkopšanu, ir vēlme mācīties manikīru un atkal pievērsties klavierspēles apgūšanai. "Mana personīgā dzīve nav tikai dzelži un treniņtērpi," uzsver svarcēlāja.

Vadims Koževņikovs un Rebeka Koha Video: instagram.com/rebeka_koha

Izmantotie resursi:Žurnāls "Pastaiga", Anda Spriņģe, Inita Saulīte-Zandere, Jeļena Vlasova, Marina Nasardinova un Anita SedliņaDzenes L. fizioterapeites prakse Ainažu 6, Rīga, LV-1024
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties