16.01.2014. 00:24
Spānijas Karaļa kausa izcīņas ceturtdaļfinālā iekļuvusi Madrides „Real”, kura ar 2:0 pieveica „Osasuna”, divu spēļu summā svinot uzvaru ar 4:0. Savukārt „Real Betis” nav pratis noturēt savu pirmajā spēlē iekrāto pārsvaru un, ar 0:2 zaudējot „Bilbao Athletic”, izstājies no turnīra.

Šodienas mačā „Real” rezervē bija atstājusi Garetu Beilu, tāpat vieta sākumsastāvā nebija atrasta Karīmam Benzemā, kuri devās sākuma 11-niekā iepriekšējā „La Liga” spēlē. Toties ierindā bija Krištianu Ronaldu, kurš 22. minūtē guva vārtus un izslēdza teju jebkādas šaubas par dueļa uzvarētāju.

56. minūtē Anhels di Marija dubultoja „Real” pārsvaru, un pēc tam nomainīts tika Ronaldu un Čavi Alonso, bet laukumā devās Beils. Mača 86. minūtē savu otro dzelteno kartīti nopelnīja Fabiu Koentrau, atstājot Madrides komandu mazākumā, taču spēles rezultātu tas neizmainīja.

Ceturtdaļfinālā „Real” nāksies spēkoties ar „Espanyol”, kura šodien ļoti rezultatīvā mačā ar 4:2 pieveica „Alcorcon”. Savukārt „Real Betis” ceturtdaļfinālu tā arī neaizsniedza, par spīti pirmajā spēlē gūtajai uzvarai ar 1:0. Šodien piedzīvota sakāve ar 0:2, kas uz ceturtdaļfinālu pret Madrides „Athletico” aizveda „Bilbao Athletic”.

Astotdaļfinālu izspēli rīt noslēgs "Barcelona" mačs ar "Getafe", kuram gan maza intriga (pirmajā spēlē "Barca" uzvarēja ar 4:0), un "Villareal" un "Real Sociedad" duelis.

Spēle 1. spēle 2. spēle Vārtu guvēji Summa
Almeria - Racing (3) 1:1 (1:0) 0:2 (0:0) Mariano 62'; Durans 79' 1:3
Atletico - Valencia 1:1 (0:0) 2:0 (0:0) Godins 51'; Garsija 89' 3:1
Osasuna - Real Madrid 0:2 (0:1) 0:2 (0:1) Ronaldu 22` di Marija 56` 0:4
Espanyol - Alcorcon (2) 0:1 (0:0) 4:2 (2:1) Simau 10` Garsija 23` (11m) Alvaress 84` Pici 87` - Plano 4` Havito 80` 4:3
Athletic - Real Betis 0:1 (0:1) 2:0 (1:0) Mikels Riko 23` 67` 2:1
Levante - Rayo Vallecano 0:0 1:0 (1:0) Barals 42` 1:0
Getafe - Barcelona 0:4 (0:1)
Villarreal - Real Sociedad 0:0