09.02.2017. 05:52

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Kopš decembra vidus savā rezultatīvākajā spēlē Porziņģis laukumā devās pamatsastāvā, spēlēja 27 minūtes, trāpīja četrus no septiņiem trīspunktniekiem un sešus no 12 divpunktu metieniem, kā arī trīs no četriem soda metieniem. Liepājnieka rēķinā bija arī sešas izcīnītas atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles un divas pārtvertas bumbas, kā arī viena kļūda un negatīvs +/- rādītājs -1.

"Knicks" 28 punktus nodrošināja Karmelo Entonijs, savukārt "Clippers" ar 32 punktiem izcēlās Bleiks Grifins.

Porziņģis pēc mača atzina, ka pretinieki labāk spēja darboties kā komanda, savukārt laukuma saimnieki nespēja trāpīt metienus. "Viņi labi spēlēja, bija labs izpildījums, bet mēs vienkārši nespējām trāpīt. Tā dažkārt notiek," teica Latvijas basketbolists.

Savukārt Filadelfijā notikušajā spēlē Bertāns laukumā devās uz maiņu, spēlēja 15 minūtes, trāpīja divus no četriem trīspunktu metieniem, vienīgo divpunktu metienu, kā arī vienu no diviem soda metieniem. Bertāns arī savāca vienu atlēkušo bumbu, veica vienu rezultatīvu piespēli un pieļāva vienu kļūdu, bet viņa +/- rādītājs bija negatīvs -5.

"Spurs" līderis Kavai Lenards guva 32 punktus. Filadelfijas komandā pa 20 punktiem nodrošināja Džalils Okafors un Dario Saričs.

"Knicks" un "Spurs" svētdien tiksies Ņujorkā, bet līdz tam abas komandas gaida vēl pa vienai spēlei piektdien. Ņujorkas klubs uzņems Denveras "Nuggets", savukārt Sanantonio basketbolisti izbraukuma turpinājumā spēlēs Detroitā pret "Pistons".LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties