06.12.2013. 05:33
Nacionālajā basketbola asociācijā pārliecinošu uzvaru izcīnījusi Ņujorkas „Knicks”, kura ar 113:83 sakāvusi Bruklinas „Nets”, tādējādi pārtraucot savu deviņu spēļu zaudējumu sēriju.

„Knicks” un „Nets” šīs nakts duelis Ņujorkā tika sagaidīts ar atvieglojuma sajūtu, proti, bija skaidrs, ka viena no šīm komandām, kurām pirms sezonas tika paredzēts favorītu statuss, bet pašreizējā situācija ir katastrofāla, tiks pie uzvaras. Izrādījās, ka šī laime tikusi „Knicks” basketbolistiem, kuri, sagraujot pretiniekus ar 30 punktu pārsvaru, pārtrauca savu deviņu zaudējumu sēriju.

„Knicks” lieliski uzbruka no tālās distances, realizējot 16 tālmetienus, turklāt neraksturīgi maz un precīzi pa grozu meta Karmelo Entonijs. Viņš trāpīja astoņus no 12 metieniem, gūstot 19 punktus, kā arī izdarīja sešas rezultatīvas piespēles. Piecus tālmetienus iemeta Īmans Šamperts, savukārt „Nets” rindās, izņemot Bruku Lopesu (24 punkti), tā arī neatradās neviens, kas būtu noskaņots uz nopietnu cīņu, līdz ar to „Knicks” uzvarēja ar 113:83.

Šajā rezultātā ziņā vienpusīgajā spēlē gan neiztika bez asumiem, un nav liels pārsteigums, ka tajos bija iesaistīts Kevins Gārnets. Viņš ceturtajā ceturtdaļā saķērās ar Andrea Barnjāni, kurš par attiecību skaidrošanu pārāk karstos toņos tika izraidīts no spēles. Barnjāni mierinājums gan ir, ka šobrīd „Nets” ir par vienu zaudējumu vairāk nekā „Knicks” (Bruklinas bilance 5-14). Savukārt „Knicks” lielākā problēma šobrīd ir tāda, ka viņi pret Džeisona Kida vadīto komandu nākamreiz spēlēs tikai janvāra vidū.

Pie pārliecinošas uzvaras tikusi arī Losandželosas „Clippers”, kura ar 101:81 viesos pieveica „Grizzlies”. Pēc samērā līdzvērtīga pirmā puslaika „Clippers” rezervisti Darens Kolisons un Džamals Kroufords (abiem pa 15 punktiem) palīdzēja komandai veikt izrāvienu, no kura pretinieki tā arī neatguvās.