23.01.2017. 11:51
Kristapa Porziņģa pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Ņujorkas «Knicks» ir ļoti ieinteresēta spāņu saspēles vadītāja Rikija Rubio pakalpojumos, vēsta vairāki Ņujorkas mediji.

Tiek ziņots, ka Minesotas «Timberwolves» klubs jau ilgāku laiku izskatot iespējas aizmainīt Rubio un par viņu nopietni interesi izrādot arī Čikāgas «Bulls». Ļoti ticams esot variants, ka 26 gadus vecais Spānijas saspēles vadītājs līdz maiņu termiņa beigām (23. februāris) pametīs «Timberwolves», kurā aizvada savu sesto sezonu. 

«Knicks» prezidents Fils Džeksons Rubio vēlējies komandai piesaistīt jau pirms 2015./2016. gada sezonas. 

Rubio «Timberwolves» līgums ir spēkā līdz 2019. gadam. Šosezon viņa alga ir 13,5 miljoni ASV dolāru.  

Spānis apveltīts ar lieliskām piespēlētāja dotībām. Tieši šajā elementā «Knicks» komandai ir vislielākais robs. Pamatsastāva saspēles vadītājs Deriks Rouzs ir diezgan savtīgs spēlētājs un pats mīl uzbrukt grozam, nevis izkārtot uzbrukuma iespējas partneriem. 

Šajā sezonā Rubio vidēji mačā veicis 7,9 rezultatīvas piespēles un guvis 7,7 punktus. Tikmēr Rouzs guvis 18,1 punktu, 4,5 reizes rezultatīvi piespēlējis partneriem. 

«Timberwolves» 2009. gada draftā Rubio izvēlējās ar piekto numuru. 

«Daily Knicks» vēsta, ka Rubio būtu lielisks partneris Porziņģim un Karmelo Entonijam, kuri ir uz uzbrukumu tendēti basketbolisti. Rubio mīnusi ir spēle aizsardzībā un fiziskās spējas uzbrukumā. Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties