05.12.2017. 09:54
Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Ņujorkas «Knicks», otro maču pēc kārtas aizvadot bez sava līdera Kristapa Porziņģa, kuram ir veselības problēmas, pirmdien viesos ar rezultātu 97:115 (19:31, 21:35, 25:29, 32:20) zaudēja Indiānas «Pacers» vienībai.

Porziņģis izlaida otro maču pēc kārtas un ceturto šosezon. Viņš iepriekšējā trešdienā pret Maiami «Heat» komandu izmežģīja potīti, turklāt nedēļas nogalē arī apslima, līdz ar to šoreiz latvietis nemaz nedevās izbraukumā uz maču ar «Pacers».

Tāpat «Knicks» komandai šajā mačā nevarēja palīdzēt arī traumu guvušais Tims Hārdevejs juniors, bet Ņujorkas vienība cieta piekto zaudējumu pēdējās sešās spēlēs, kamēr «Pacers» pārtrauca divu uzvaru sēriju.

Mājiniekiem jau no spēles sākuma piederēja iniciatīva, kas ļāva pirmajā ceturtdaļā iegūt 12 punktu pārsvaru, bet pēc puslaika «Pacers» atradās vadībā ar 66:40. «Knicks» vāji darbojās aizsardzībā, kas neļāva pretendēt uz uzvaru spēlē, vienu brīdi «Pacers» komandai panākot arī 37 punktu pārsvaru (46:83). Vien mača beigu daļā «Knicks» samazināja rezultāta starpību, taču pretinieku uzvaru neapdraudēja.

«Knicks» rindās rezultatīvākais ar 14 punktiem bija spāņu centrs Villijs Ernangomess, kurš izcīnīja arī desmit atlēkušās bumbas. Savukārt Maikls Bīslijs guva 13, bet Dags Makdermots 12 punktus.

Tikmēr «Pacers» komandā ar 20 punktiem izcēlās Tadeuss Jangs, Bojans Bogdanovičs sameta 19, bet Viktors Oladipo 16 punktus. Tāpat uzvarētājiem ar 12 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām izcēlās lietuviešu centrs Domants Sabonis, kurš spēlēja 24 minūtes.

«Knicks» ar 11 uzvarām 23 spēlēs ieņem devīto vietu Austrumu konferencē, kamēr «Pacers» ar 13 panākumiem 24 cīņās ir septītajā pozīcijā.

«Knicks» nākamo maču aizvadīs trešdien, kad uzņems Memfisas «Grizzlies» komandu.

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650