05.01.2017. 06:46
Ņujorkas «Knicks» komanda, atkal nespēlējot latviešu talantam Kristapam Porziņģim, trešdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā dramatiskā cīņā ar 104:105 (25:27, 27:25, 35:21, 17:32) savā laukumā piekāpās Milvoki «Bucks», ciešot sesto neveiksmi pēc kārtas.

Vēl trešajā ceturtdaļā «Knicks» atradās vadībā ar 16 punktu pārsvaru, bet «Bucks» atspēlējās, un uzvaru viesiem līdz ar cīņas beigu signālu ar precīzu pustālo metienu nodrošināja Grieķijas basketbolists Jannis Adetokunbo.

Porziņģis Ahilleja cīpslas dēļ izlaida jau trešo «Knicks» spēli pēc kārtas.

«Knicks» rindās ar 30 punktiem, 11 atlēkušajām bumbām un septiņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Karmelo Entonijs, kamēr pa 15 punktiem pievienoja lietuvietis Mindaugs Kuzminsks un Deriks Rouzs.

Tikmēr «Bucks» sastāvā Adetokunbo atzīmējās ar 27 punktiem un 13 atlēkušajām bumbām, bet 18 punktus pievienoja Gregs Monro, kuram arī deviņas bumbas zem groziem.

Abas vienības aizvadīja ļoti līdzvērtīgu pirmo puslaiku, kas turklāt noslēdzās neizšķirti 52:52. Tomēr «Knicks» vienība lieliski sāka otro puslaiku, turklāt teicams bija arī Entonijs, kurš pa īstam atvērās tikai cīņas otrajā daļā. Viņš trešajā ceturtdaļā iemeta 14 punktus, kamēr Ņujorkas kluba basketbolisti veica izrāvienu un panāca arī 16 punktu pārsvaru (77:61).

Tomēr ceturtajā ceturksnī «Bucks» mērķtiecīgi samazināja rezultāta starpību, kas pēc Adetokunbo soda metieniem divas minūtes un 36 sekundes līdz pamatlaika beigām bija vairs tikai viens punkts (102:101).

Tikai 8,6 sekundes līdz beigām «Knicks» joprojām atradās vadībā ar vienu punktu (104:103), taču līdz ar beigu signālu Adetokunbo iemeta pustālo metienu, kas bija uzvaru nesošs.

«Knicks» pēdējos 11 mačos ir uzvarējusi tikai divas reizes un Austrumu konferencē ir izkritusi no labāko astotnieka, ar 16 uzvarām 35 mačos ieņemot vien desmito pozīciju. Tikmēr «Bucks» tagad ar 18 uzvarām 34 spēlēs ir šīs konferences sestajā pozīcijā.

«Knicks» nākamo spēli aizvadīs piektdien, kad ar «Bucks» vienību tiksies jau izbraukumā.