03.01.2017. 05:03

Par Kristapa Porziņģa nespēlēšanu tika paziņots pāris stundas pirms spēles sākuma, un šī bija otrā spēle sezonā un reizē arī pēc kārtas, ko viņam nācies izlaist sāpošas Ahilleja cīpslas dēļ. Gan „Knicks” treneris Džefs Hornačeks, gan Porziņģis pats Ņujorkas medijiem norādīja, ka trauma nav nopietna un viņš varētu spēlēt jau nākamajā mačā pret „Bucks”.

Taču „Knicks” sastāvā bija Karmelo Entonijs, par kura dalību mačā bija šaubas, tāpat atgriezās Kails O`Kvins un Kortnijs Lī, kurš bija izlaidis trīs iepriekšējās spēles. Savukārt „Knicks” šodienas pretiniecei Orlando „Magic” nevarēja palīdzēt tās rezultatīvākais spēlētājs Evans Furnjē.

Arī ar Furnjē ierindā „Magic” šosezon bijusi ļoti nestabila uzbrukumā un pirms spēles efektīvāko NBA komandu sarakstā bija 29. jeb priekšpēdējā vietā, apsteidzot tikai „76ers”. Taču šonakt „Knicks” aizsardzībā spēlēja neiedvesmoti, pasīvi un tikai retumis saskaņoti, kas noveda pie vietējo līdzjutēju svilpieniem un nomācošā atmosfērā pavadītas mačas izskaņas. „Knicks” bez Porziņģa arī uzbrukumā spēlēja pārāk individuāli un cieta piekto sakāvi pēc kārtas ar rezultātu 103:115.

„Magic” (16-20) līdz ar to uzvaru skaita ziņā panākusi „Knicks” (16-18), kas vēl nedaudz tālāk atkāpusies no izslēgšanas spēļu zonas. Ņujorku tagad sagaida divas spēles pēc kārtas ar vēl vienu Austrumu „play-off” pretendenti Milvoki „Bucks” (17-16), bet pēc tam spēle ar Indiānas „Pacers”. "Knicks" šosezon vidēji spēlē ielaidusi 108.5 punktus, kas ir otrs sliktākais rādītājs Austrumu konferencē.

„Knicks” jau pirmajā puslaikā ielaida 67 punktus un, lai arī pati iemeta 59, aktīvi spēlējot Brendonam Dženingsam. Atsevišķus uzplaiksnījumus piedāvāja Deriks Rouzs un Mindaugs Kuzminsks, kurš trāpīja visus trīs savus tālmetienus, taču „Magic” pirmajā puslaikā pieļāva tikai divas kļūdas un pārliecinoši noskrēja „Knicks” pretuzbrukumos.

Otrā puslaika sākumā „Knicks” lieliski nospēlēja aizsardzībā divas reizes pēc kārtas, taču viss entuziasms pazuda pēc pāris neveiksmīgiem uzbrukumiem. Lai arī rezultāta starpība ne reizi nepārsniedza 20 punktus, par „Magic” uzvaru šajā mačā neviens laukumā nešaubījās, tāpat arī daudzi līdzjutēji zāli atstāja jau pirms mača beigām.

Orlando noslēdza maču ar 15 precīziem tālmetieniem, 49.5% metienu precizitāti un 35 rezultatīvām piespēlēm, virs 20 punktiem gūstot gan Džodijam Mīksam, gan Āronam Gordonam, gan Seržam Ibakam. „Knicks” sastāvā ar 19 labākais bija Entonijs, taču viņam arī sliktākais +/- rādītājs komandā (-14).

(32:33, 27:34, 21:25, 23:23)Knicks: Entonijs 19, Rouzs 18, Lī 14, Dženingss 12, Tomass 10, Kuzminsks 9, Noā 8 (10 atl.b.), Holidejs 5, Ernangomess 4, Ndūrs 2, Beikers 2, O`Kvins.Magic: Mīkss 23, Gordons 22, Ibaka 22, Vučevičs 14 (13 atl.b.), Peitons 13 (13 rez.p.), Grīns 10, Ogastīns 6, Votsons 3, Onuaku 2, Bijombo, Vilkokss, Hezonja.

Izmantotie resursi:NBA.com: Promo