15.01.2016. 18:46
Sestdien, svētdien un pirmdien Viasat Sport Baltic pārraidīs Anglijas Premjerlīgas divdesmitotrās kārtas spēles: "Tottenham Hotspur" – "Sunderland", "Chelsea" – "Everton", "Aston Villa" – "Leicester City", "Manchester City" – "Crystal Palace", "Liverpool" – "Manchester United", "Stoke City" – "Arsenal" un "Swansea City" – "Watford". Nenokavē Anglijas Premjerlīgu ekskluzīvi kanālā Viasat Sport Baltic!

Anglijas Premjerlīgas divdesmitotrajā kārtā savā starpā tiksies divi titulētākie Anglijas klubi - Liverpool un Manchester United. Pirmajā riņķī Mančestrā ar 3:1 uzvarēja Manchester United, kas šobrīd turnīra tabulā ieņem 6.vietu un par 9 punktiem atpaliek no abiem līderiem Arsenal un Leicester City. Liverpool atrodas 9.vietā un no līderiem atpaliek par 12 punktiem.

Anatolijs Kreipāns, Viasat Sport Baltic komentētājs:“Liverpool un Manchester United savas iepriešējās spēlēs Premjerlīgā pabeidza ar vienādi rezultatīviem neizšķirtiem - 3:3. Liverpool savā laukumā 90. minūtē izglābās no zaudējuma mačā ar Arsenal, bet Manchester United viesos pēdējā minūtē izlaida uzvaru mačā ar Newcastle United. Kādu trilleri abas komandas sarīkos savstarpējā mačā? Pirmajā riņķī Mančestrā ar 3:1 uzvarēja ManUnited, kas turnīra tabulā ieņem 6.vietu un par 9 punktiem atpaliek no abiem līderiem Arsenal un Leicester City. Liverpool atrodas 9. vietā. ManUnited zem jautājuma ir Bastiana Švainštaigera un Fila Džonsa spēlēšana, savukārt Liverpūles komandā noteikti nebūs Filipa Koutinju, Martina Škrtela un Divoka Origi, zem jautājuma ir Deniels Staridžs un Dejans Lovrenss.”

Anatolijs Kreipāns, Viasat Sport Baltic komentētājs:“Viens no Premjerlīgas līderiem Londonas Arsenal pēdējās divās izbraukuma spēlēs zaudēja 7 (!) vārtus, savukārt Stoke City pēdējās divās spēlēs savā laukumā guva 5 vārtus. Kura no sērijām pārtrūks vai tiks piebremzēta? Pirmā riņķa spēlē Londonā ar 2:0 uzvarēja Arsenal, kas kopā ar Leicester City (pa 43 punktiem) ir līderis Premjerlīgā. Stoke City ir par 11 punktiem mazāk un tas atrodas 7. vietā. Interesants būs duelis starp Džonatanau Valtersu, kurš guvis vārtus pēdējās trijās no četrām Stoke spēlēm, un Olivjē Žirū, kurš gūst vārtus visbiežāk starp visiem PL spēlētājiem (caurmērā ik pēc katrām 117 minūtēm).”